Skip to content Skip to sidebar Skip to footer

Widget HTML #1

Çöp Apartmanı Dizisi Emre Kim? Gerçek Adı

Çöp Apartmanı Dizisi Emre Kim? Gerçek Adı 


Çöp Apartmanı Dizisi Emre karakterini canlandıran oyuncunun gerçek adı Enes Demirkapı İstanbul 1997 doğumludur. Trt Ekranlarında yeni sezonda başlayacak olan Çöp Apartmanı Dizisinde Emre Rolü ile ekranlara gelecek olan Enes Demirkapı Gülperi isimli dizide rol almıştır. OGM Medya imzası taşıyan  Çöp Apartmanı dizisi oyuncuları yavaş yavaş belli olmaya başladı. Gülperi Dizisi Gökhan karakteri ile tanınan Enes Demirkapı ise dizide Emre karakterini canlandıracak. Dizide üniversite öğrencisi rolü ile ekranlara gelmesi beklenen Emre karakteri şimdiden dizi hayranları tarafından merak edilen oyunculardan olnayı başaran bir isimdir. 

Enes Demirkapı Kimdir? Çöp Apartmanı Dizisi Emre

Trt ekranlarının yeni dizisi Çöp Apartmanı Emre karakterini canlandıran Enes Demirkapı İstanbul ilinde 1997 yılında dünyaya gelmiştir. Halen oyunculuk üzerine eğitimlerine devam eden oyuncu  dünya starı Tarkan tarafından seslendirilen Yolla şarkısı klibinde oynamıştır. Klipte dans eden oyuncu Gülperi dizisinde rol almıştır.  75 kg ağırlığında olan Enes Demirkapı 1.82 cm. boyundadır.Oyuncunun  instagram hesabı ise https://www.instagram.com/enesdemirkapi_/ dir.

Çöp Apartmanı Emre Kimdir? Nasıl Bir Karakter

Emre karakterinin dizide nasıl bir karakter olduğu konusunda şimdilik pek fazla bir bilgi bulunmamaktadır. Dizi karakterleri iyi yada kötü olarak ikiye ayrılmaktadır. emre karakterinin dizide yakışıklı bir rolde oynaması bekleniyor. Çöp Apartmanı Dizisi Emre karakteri hakkında detaylar ilerki günlerde sitemizde güncellenecek tir. 

Çöp Apartmanı Dizisi Emre Kıyafetleri, gözlüğü

Enes Demirkapı Çöp Apartman dizisinde Emre karakteri ile rol alırken oyuncunun dizide giyeceği kıyafet ve aksesuarlar oldukça merak edileceğe benziyor. Çöp Apartmanı emre giydiği kıyafetlerin marka model ve fiyat bilgileri hakkında detayları vipdizi.net sitemizde bulabilirsiniz.

Çöp Apartmanı Dizisi Emre hakkında bilgiler verdiğimiz yazımızın burada sonuna geldik. Çöp Apartmanı Dizisinde rol alan diğer oyuncular hakkında bilgiler geldikçe sitemizde yerini alacaktır. Oyuncu ve canlandıracağı karakter hakkında düşüncelerinizi bekliyoruz. 
Çöp Apartmanı Dizisi Emre Kim? Gerçek Adı
Çöp Apartmanı Dizisi Emre Kim? Gerçek Adı 

Yorum Gönder for "Çöp Apartmanı Dizisi Emre Kim? Gerçek Adı "