Dizi Haberleri, Dizi Oyuncuları, Yabancı diziler, Dizi Özetleri, Dizi Fragmanları, Dizi Yorumları, Dizi Kıyafetleri

Çukur Dizisi Seren Kim? Gerçek Adı

Çukur Dizisi Seren Kim? Gerçek Adı 

Çukur Dizisi Seren karakterini canlandıran oyuncunun gerçek adı İrem Sak 9 Şubat 1986 Sivas doğumludur. Çerkez kökenli olan oyuncu Amerikan Kültürü ve Edebiyatı bölümü mezunudur. İrem Sak Çukur Dizisi Erdenetlerin kuzeni Seren karakteri ile ekranlara gelecektir. 
Çukur Seren karakterinin diziye dahil olması ile birlikte Erdenet ailesinin güçlü bir aile olduğu dizide öne çıkacaktır. Seren Dizide bakalım kiminle aşk yaşayacak. Tahminlerimize göre Seren karakteri Çukur mahallesinden bir genç ile yakınlaşabilir. Bu ismin Yamaç olmasını beklemiyoruz ancak karşılıksız bir aşk da olabilir. 
Başarılı oyuncu İrem Sak Çukur Dizisi Seren karakteri ile ekranlara gelmeye hazırlanırken oldukça geniş bir dizi tecrübesi bulunuyor. Hepimizin Öyküsü Aynı  isimli proje ile 21. Sadri Alışık Tiyatro ve Sinema Oyuncu Ödülleri arasında yer alan  Seçici Kurul Özel Ödülünü almıştır.

Daha fazla mesaj

MasterChef 36. Bölüm İzle Youtube | 10 Ağustos 2022

Weptekno.com Açıldı

İrem Sak 2010 yılında Şehrazat karakteri ile Şen Yuva isimli dizi ile kariyerine ilk adımı atmıştır. 2010 yılından günümüze kadar bir çok dizi ve projede yer alan oyuncu Çukur Dizisi Seren rolü öncesinde Müjde karakteri ile Bir Aile Hikayesi dizisinde 2019 yılında rol almıştır. Dedemin Fişi isimli sinema filminde Defne rolü ile beyaz perdede yer almıştır. Oyuncunun diğer film ve dizileri ise şunlardır.

2019 – Bir Aile Hikayesi (Müjde) (TV Dizisi)
2015 – 2018 – Güldür Güldür (Sinem) (TV Dizisi)
2018 – Ölümlü Dünya (Sinema Filmi)
2017 – Martı (Nurgül) (Sinema Filmi)
2016 – Dönerse Senindir (Defne) (Sinema Filmi)
2016 – Dedemin Fişi (Kader) (Sinema Filmi)
2011 – 2014 – Yalan Dünya (Tülay) (TV Dizisi)
2011 – 5’er Beşer (Sinem) (TV Dizisi)
2010 – Şen Yuva (Şehrazat) (TV Dizisi)

Çukur Dizisi Seren Giydiği Kıyafetler 

Sevilerek izlenen Çukur dizisinin yeni sezonuna dahil olan oyunculardan olan ve Çukur Dizisi Seren karakterini canlandıran İrem Sak’ın dizide giydiği elbise ve kıyafetler ise bir başka merak edilen konudur. Çukur Seren giydiği kıyafet ve taktığı aksesuarlar ile ilgili olarak yorum bölümünden marka ve fiyat gibi sorularınızı sorabilirsiniz. 
Çukur Dizisi Seren Kim? Gerçek Adı
Çukur Dizisi Seren Kim? Gerçek Adı 
Çukur Seren hakkında bilgiler verdiğimiz yazımızın burada sonuna geldik. Çukur Yeni Sezon Oyuncular hakkında detaylı bilgiler için bağlantıyı ziyaret edebilirsiniz. 
Oyla post
Cevap bırakın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

Güncel Haberler