Dizi Haberleri, Dizi Oyuncuları, Yabancı diziler, Dizi Özetleri, Dizi Fragmanları, Dizi Yorumları, Dizi Kıyafetleri

Emanet Dizisi Begüm Kim? Gerçek Adı

Emanet Dizisi Begüm Kim? Gerçek Adı 

Emanet Dizisi Begüm karakterini canlandıran oyuncunun gerçek adı Gözde Gürkan 10 Eylül 1988 Bursa doğumludur. Adını Sen Koy dizisi Mehtap karakteri ile tanınan Gözde Gürkan Emanet Dizisi Begüm rolü ile ekranlara gelecek olan isimdir. Kısa bir süre sonra Günlük diziler ile adından sıkça söz ettiren Kanal 7 ekranlarında yayınlanması beklenen Emanet Dizisi Begüm karakteri dizide ön plandaki oyuncular arasında yer alacaktır. 

Eylül ayında Kanal 7 ekranlarında başlaması beklenen ve kadrosunda Halil İbrahim Ceylan, Sıla Türkoğlu, Berat Rüzgar Özkan, Melih Özkaya ve Gülderen Güler gibi oyuncuları barındıran Emanet dizisinde Begüm karakteri dizide kötü bir rol ile izleyenlerin karşısına çıkabilir.

Emanet Begüm Kimdir?

Emanet dizisi Begüm dizinin bir başka karakteri olan Yaman’a aşık olacak olan güzel bir kızı canlandırabilir.  Yaman karakterini elde etmek ve onunla evlenmek için elinden geleni yapacaktır. Emanet Begüm rolünü canlandıran Gözde Gürkan 32 yaşındadır. 

Gözde Gürkan Kimdir? (Emanet Dizisi Begüm)

Emanet dizisi Begüm rolünü canlandıran Gözde Gürkan daha önce Adını Sen Koy dizisinde Mehtap karakterini canlandırmıştır.  10 Eylül 1988 yılında Bursa ilinde dünyaya gelmiştir. Yağmur dereli Sanat Akademisinde oyunculuk üzerine eğitimler almıştır. Kara Sevda dizisi ile kariyerine başlamıştır. 
Daha sonra Derya karakteri ile Darısı Başımıza dizisinde oynamıştır. 2020 yılında  Kerem Cem’in Aşk Çağırırsan Gelir isimli filminde rol almıştır. Gözde Gürkan 1.67 metre boyunda 48 kg ağırlığındadır.
Emanet Dizisi Begüm Kim? Gerçek Adı
Emanet Dizisi Begüm Kim? Gerçek Adı 
Derecelendirmek için tıklayın!
[Toplam: 0 Ortalama: 0]
Daha fazla mesaj

Hamilelerin Kullanabileceği Güneş Kremleri Nelerdir ?

Konuşanlar’da gülmeler efekt mi? Tiktok fenomeni…

class='yasr-vv-bottom-container' style='display:none'>
Cevap bırakın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

Güncel Haberler