Dizi Haberleri, Dizi Oyuncuları, Yabancı diziler, Dizi Özetleri, Dizi Fragmanları, Dizi Yorumları, Dizi Kıyafetleri

Kırmızı Oda Dizisinde Kimler Oynuyor? İşte Tam Kadro

Kırmızı Oda Dizisinde Kimler Oynuyor? İşte Tam Kadro 

Tv 8 ekranlarında yeni sezonda izleyenler ile bululacak olan Kırmızı Oda dizisi çekimleri başladı. Şimdiye kadar 4 yeni tanıtım fragmanı yayınlanan dizi  OGM Pictures tarafından yapılmakta. Kırmızı Oda Dizisinin yönetmenliğini Cem Karcı üstlenirken Dizinin başrollerinde ise Binnur Kaya yer alıyor. 
Kırmızı Oda dizisi  Dr. Gülseren Budayıcıoğlu’nun hikayesinden esinlenerek uyarlanmış bir dizidir. Dizinin senaryosu  Banu Kiremitçi Bozkurt tarafından kaleme alınırken dizi büyük bir merak ile bekleniyor. Peki Kırmızı Oda Dizisinde Kimler Oynuyor? İşte Tam Kadro Kırmızı Oda Oyuncuları 
Kırmızı Oda Dizisinde Kimler Oynuyor? İşte Tam Kadro
Kırmızı Oda Dizisinde Kimler Oynuyor? İşte Tam Kadro 
Kırmızı Oda Oyuncuları

Kırmızı Oda Dizisi Doktor Hanım (Binnur Kaya) 

Kırmızı Oda dizisi başrol oyuncusudur. Dizide bir psikolog olarak bir çok hastanın derdini dinleyerek onlara doğru yolu bulmaları için tavsiyeler vermektedir. Binnur Kaya 19 Nisan 1972 tarihinde Başkent Ankara’da dünyaya gelmiştir. Aslen Elazığlı olan oyuncu, 1995 yılında Bilkent Üniversitesi Müzik ve Sahne Sanatları Fakültesi Tiyatro Bölümünden mezun olmuştur. İlk olarak Kaynanalar dizisi ile kariyerine başlayan oyuncu bir çok projede yer alan isimlerdendir. 

Kırmızı Oda Dizisi Tülin Özen 

Kırmızı Oda Dizisinde rol alan Tülün Özen 24 Aralık 1980 tarihinde İskenderun’da dünyaya gelmiştir. Aslen Artvin’li olan oyuncunun mühendis bir anne ve babanın kızlarıdır. Yeditepe Üniversitesinde konservatuvar okumuştur. Bir çok başarılı işe imza atan güzel oyuncu son olarak Ufak Tefek Cinayetler dizisinde Arzu karakterine hayat vermekteydi. 

Kırmızı Oda Dizisi Doktor Deniz (Burak Sevinç)

Kırmızı Oda Dizisinde rol alan  Burak Sevinç İstanbul ilinde 1 Nisan 1985 tarihinde dünyaya gelmiştir. Aslen Zonguldak’lı olan oyuncu Yıldız Teknik Üniversitesi Müzik ve Sahne Sanatları bölümünü tamamlamıştır. Burak Sevinç, 1.88 metre boyunda, 80 kilo ve Koç burcudur. 2002 yılında Babam için dizisi ile kariyerine başlayan oyuncu son olarak Leke dizisinde rol almıştır. Kurtlar Vadisi Pusu dizisinde Timur rolü ile yer almıştı.  
Daha fazla mesaj

Zuhal Topal’la Yemekteyiz Bu Hafta Kim Kazandı? 16 Eylül…

Canım Annem 144. Bölüm Full İzle Youtube | 15 Eylül 2022

Kırmızı Oda Dizisi Doktor Ayşe (Meriç Aral)

Kırmızı Oda Dizisinde rol alan bir başka karakter Meriç Aral, 1 Temmuz 1990 İstanbul doğumludur. Anne ve babası avukat olan oyuncu hukuk mezunudur. Meriç Aral  1.71 metre boyunda, 55 kilo ve Yengeç burcudur. Avukatlık yapmak istemeyen oyuncu sinemayı tercih etmiş ve bunda da başarılı olmuştur. Söz dizisinde Eylem karakteri ile tanınan oyuncu kariyerine 2012 yılında Sultan dizisi ile başlamıştır. 

Kırmızı Oda Dizisi doktor Murat  (Halit Özgür Sarı)

Kırmızı Oda Dizisinde rol alan Halit Özgür Sarı, 1993 yılında İstanbul ilinde dünyaya gelmiştir. Bilgi Üniversitesi Ekonomi Bölümünü İstanbul ilinde tamamlamıştır.  Halit Özgür Sarı, 1.78 metre boyunda ve 67 kilodur. 2018 yılında Diriliş Dizisi ile kariyerine başlamıştır. 2019 yılında Hakan Muhafız isimli dizi sonrasında son olarak Kerem karakteri ile Şampiyon dizisinde rol almıştır. 

Kırmızı Oda Dizisi Gülçin Kültür

Kırmızı Oda Dizisinde rol alan Gülçin Kültür Şahin 10 Ekim 1987 Kırklareli doğumludur. Terazi Burca olan oyuncu  Bilkent Üniversitesi Sahne Sanatları Tiyatro Bölümü mezunudur. Tiyatrolarda sahne alan oyuncu 2018 yılında yayınlanan Gülperi isimli dizide Kader karakteri ile tanınmış ve oldukça sevilmişti. Gülperi dizisinde kötü hala rolünün hakkını vererek oynamıştı. Aynı yıl Sibel ve Kelebekler isimli filmlerde  rol almıştır. 

Kırmızı Oda Dizisi Sezin Bozacı

Kırmızı Oda Dizisinde rol alan Sezin Bozacı, 5 Aralık 1977  İstanbul doğumludur. İ.T.Ü Bilgisayar Mühendisliği Bölümü mezunudur. 1.62 metre boyunda, 51 kilo ve Yay burcu olan oyuncunun rol aldığı dizi ve filmler is şunlardır.
2019 – Aşk Ağlatır (Üftade) (TV Dizisi)
2018 – Bartu Ben (Şermin) (TV Dizisi)
2017 – Anons (Hemşire) (Sinema Filmi)
2016 – İkimizin Yerine (Zarife Hoca) (Sinema Filmi)
2016 – Babam ve Ailesi (Emine) (TV Dizisi)
2015 – Rüzgarda Salınan Nilüfer (Nilüfer) (Sinema Filmi)
2014 – Şeref Meselesi (Neriman) (TV Dizisi)
2013 – Şimdiki Zaman (Müşteri) (Sinema Filmi)
2012 – Oyuncu (Sinema Filmi)

Kırmızı Oda Dizisi Baran Can Eraslan

Kırmızı Oda Dizisi Baran Can Eraslan İzmir 1990 doğumludur. Bilkent Üniversitesi Müzik ve Sahne Sanatları Tiyatro Bölümü mezunu olan oyuncu 2014 yılında Yılanların Öcü dizisi ile ekranlara merhaba demiştir. 
Baran Can Eraslan’ın rol aldığı diziler ve filmler:
2014 – Yılanların Öcü (Ömer) (TV Dizisi)
2016 – Hayat Şarkısı (Arda) (TV Dizisi)
2018 – Gülizar (Fuat) (TV Dizisi)
2019 – Dengi Dengine (Cenk) (Mini Dizi)

Kırmızı Oda Dizisi Oyuncuları hakkında diziye yeni eklenen oyuncular hakkında detaylı bilgileri vipdizi.net adresinde bulabilirsiniz. 

Kırmızı Oda Dizisi 1.Bölüm Konuk Oyuncular 

Kırmızı Oda Evrim Alasya

Kırmızı Oda Salih Bademci 

Kırmızı Oda Hande Doğandemir 

Oyla post
Cevap bırakın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.