Dizi Haberleri, Dizi Oyuncuları, Yabancı diziler, Dizi Özetleri, Dizi Fragmanları, Dizi Yorumları, Dizi Kıyafetleri

Kuzey Yıldızı Dizisi Bahar Gerçek Adı Nedir?

Kuzey Yıldızı Dizisi Bahar Gerçek Adı Nedir?

Kuzey Yıldızı Dizisi Bahar karakterini canlandıran oyuncunun gerçek adı Melis Sabah 1999 yılında doğmuştur. Atölye Cut Oyunculuk eğitimlerini tamamlayan Melis Sabah Antalya Üniversitesi Matematik Bölümünden mezun olmuştur. Kumral saçları ve mavi gözleri ile dikkatleri çeken oyuncunun hobileri arasında yüzme, bale ve piyano vardır. Atölye Cut’te eğitim almasının yanı sıra Serap Matyaş’tan da oyunculuk üzerine eğitimler almıştır. 
Kuzey Yıldızı Dizisi Bahar rolü ile ekranlara gelecek olan Melis Sabah kariyerine  Halime karakteri ile Kırık Yalan isimli sinema filminde rol almıştır. 2019 yılında Tam Kafadan Karavana isimli filmde Buse rolünü canlandırmış ancak film henüz yayınlanmamıştır. 
Kuzey Yıldızı Dizisi Bahar Gerçek Adı Nedir?
Kuzey Yıldızı Dizisi Bahar Gerçek Adı Nedir?

Kuzey Yıldızı Bahar dizide bir restoran da  çalışan bir karakter olarak diziye dahil olacaktır. Dizinin ana karakteri olan Yıldız’ın çalıştığı lokantanın sahibinin kızı olan Bahar karakteri dizide oldukça merak edilen karakterlerden olacaktır. Pandemiden dolayı bu sene 15 Ağustos’ta çekimlerinin başlanması beklenen Kuzey Yıldızı dizisinde Bahar rolü ile ekranlara gelen Melis Sabah Socia Entertainment & Management oyuncusudur. 
Daha fazla mesaj

MasterChef 36. Bölüm İzle Youtube | 10 Ağustos 2022

Doya Doya Moda 17. Bölüm İzle Youtube | 9 Ağustos 2022

Weptekno.com Açıldı

Melis Sabah Dizileri ve Filmleri
Kuzey Yıldızı (Bahar) – 2020
Kırkyalan – 2019
Tam Kafadan Karavana –

Aynen Aynen (Oya) – 2020
Eser Yenenler Show – 2019
Kırk Yalan – 2019

Kuzey Yıldızı Dizisi Bahar
Kuzey Yıldızı Dizisi Bahar
Kuzey Yıldızı Dizisi Bahar kıyafet ve aksesuarları ile taktığı aksesuarlar hakkında detaylı bilgilere vipdizi.net adresinden ulaşabilirsiniz. Kuzey Yıldızı Bahar diziye yeni sezonda katılan oyuncular arasında yer almaktadır. Oyuncu hakkında yorum bölümünden düşüncelerinizi paylaşabilirsiniz. Oyuncunun sosyal paylaşım sitesi adresi ise https://www.instagram.com/melis.sabah/?hl=tr 
Oyla post
Cevap bırakın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

Güncel Haberler