Skip to content Skip to sidebar Skip to footer

Widget HTML #1

Kuzey Yıldızı Dizisi Bahar Gerçek Adı Nedir?

Kuzey Yıldızı Dizisi Bahar Gerçek Adı Nedir?

Kuzey Yıldızı Dizisi Bahar karakterini canlandıran oyuncunun gerçek adı Melis Sabah 1999 yılında doğmuştur. Atölye Cut Oyunculuk eğitimlerini tamamlayan Melis Sabah Antalya Üniversitesi Matematik Bölümünden mezun olmuştur. Kumral saçları ve mavi gözleri ile dikkatleri çeken oyuncunun hobileri arasında yüzme, bale ve piyano vardır. Atölye Cut’te eğitim almasının yanı sıra Serap Matyaş’tan da oyunculuk üzerine eğitimler almıştır. 

Kuzey Yıldızı Dizisi Bahar rolü ile ekranlara gelecek olan Melis Sabah kariyerine  Halime karakteri ile Kırık Yalan isimli sinema filminde rol almıştır. 2019 yılında Tam Kafadan Karavana isimli filmde Buse rolünü canlandırmış ancak film henüz yayınlanmamıştır. 

Kuzey Yıldızı Dizisi Bahar Gerçek Adı Nedir?
Kuzey Yıldızı Dizisi Bahar Gerçek Adı Nedir?

Kuzey Yıldızı Bahar dizide bir restoran da  çalışan bir karakter olarak diziye dahil olacaktır. Dizinin ana karakteri olan Yıldız'ın çalıştığı lokantanın sahibinin kızı olan Bahar karakteri dizide oldukça merak edilen karakterlerden olacaktır. Pandemiden dolayı bu sene 15 Ağustos’ta çekimlerinin başlanması beklenen Kuzey Yıldızı dizisinde Bahar rolü ile ekranlara gelen Melis Sabah Socia Entertainment & Management oyuncusudur. 

Melis Sabah Dizileri ve Filmleri

Kuzey Yıldızı (Bahar) – 2020
Kırkyalan – 2019
Tam Kafadan Karavana –
Aynen Aynen (Oya) – 2020
Eser Yenenler Show – 2019
Kırk Yalan – 2019
Kuzey Yıldızı Dizisi Bahar
Kuzey Yıldızı Dizisi Bahar
Kuzey Yıldızı Dizisi Bahar kıyafet ve aksesuarları ile taktığı aksesuarlar hakkında detaylı bilgilere vipdizi.net adresinden ulaşabilirsiniz. Kuzey Yıldızı Bahar diziye yeni sezonda katılan oyuncular arasında yer almaktadır. Oyuncu hakkında yorum bölümünden düşüncelerinizi paylaşabilirsiniz. Oyuncunun sosyal paylaşım sitesi adresi ise https://www.instagram.com/melis.sabah/?hl=tr 

Yorum Gönder for "Kuzey Yıldızı Dizisi Bahar Gerçek Adı Nedir?"