Dizi Haberleri, Dizi Oyuncuları, Yabancı diziler, Dizi Özetleri, Dizi Fragmanları, Dizi Yorumları, Dizi Kıyafetleri

Masterchef Mavi Takım Kaptanı Tanya Kılıtyalı Kimdir? Nereden Katılıyor

Masterchef MAvi Takım Kaptanı Tanya Kılıtyalı Kimdir? Nereden Katılıyor

Masterchef Tanya Kılıtyalı yarışmaya Kıbrıstan katılıyor. Babasının  Kıbrıs’ta lokantası olan Tanya yarışmada Pirovu yemeği yaptı. Yemek yaparken agresif ve sinirli olduğunu söyleyen  olan Tanya hız konusunda biraz sıkıntı yaşandı.Msterchef Tanya yaptığı yemek ve sunumu ile birlikte tüm şeflerden evet oyu alarak bir üst tura çıkmayı garantileyen isim oldu. 
Pirohi yemeğini ile yarışmaya katılan Tanya annesi ile birlikte babasına ait lokantada mutfakta çalıştığını ifade etti. Somer Şef’inde babasına ait lokantayı bildiği ve ünlü bir yer olduğu dile getirildi. Mehmet Şef bu yemeğe yoğurut konulduğunu söyledi.  
Daha fazla mesaj

Doya Doya Moda 17. Bölüm İzle Youtube | 9 Ağustos 2022

Weptekno.com Açıldı

Masterchef Tanya yemeği jüri üyeleri tarafından oldukça beğenildi. Somer şef yemeğin nasıl yağıldığını anlattırdı. Sunumu ile oldukça güzel bir görüntü oluşan Tanya’nın yemeği işe bir üst tura çıkma şansı yakalaması şaşırtıcı olmadı. 
Masterchef Tanya Kılıtyalı Kimdir? Nereden Katılıyor
Masterchef Tanya Kılıtyalı Kimdir? Nereden Katılıyor
Mehmet şef yarışmacının ilerideki performansını çk merak ettiğini söylerken Danilo Şef tabağı çok sevdiğini söyledi. Yarışmaya arkadaşı ile birlikte katılmış. Masterchef Barboros hakkında detaylar için bağlantıyı ziyaret edebilirsiniz. 
Oyla post
Cevap bırakın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

Güncel Haberler