Dizi Haberleri, Dizi Oyuncuları, Yabancı diziler, Dizi Özetleri, Dizi Fragmanları, Dizi Yorumları, Dizi Kıyafetleri

Masumlar Apartmanı Dizisi Han Kim? Gerçek adı

Masumlar Apartmanı Dizisi Han Kim? Gerçek adı

Masumlar Dizisi Han karakterini canlandıran oyuncunun gerçek adı Birkan SOKULLU 1985 İstanbul doğumludur. Trt ekranlarının yeni dizisi Masumlar apartmanı İnci karakteri ile aşk yaşayacak olan Han karakteri hakkında detaylar vipdizi.net farkı ile yazının devamında. Kısa bir süre sonra TRT ekranlarında yayınlanması beklenen Masumlar apartmanı dizisi gerçek hayat hikayesinden esinlenerek uyarlanmış bir dizi olarak karşımıza çıkıyor. Dizide Ezgi Mola ve Merve Dizdar gibi oyuncular yer almaktadır. Birkan SOKULLU ise Masumlar Apartmanı Dizisi Han rolünü canlandıracak olan isimdir.  

Masumlar Dizisi Han ailesine bakmak için evi ile işi arasında yaşayan bir karakterdir. ancak Masumlar Dizisi İnci ile tanışmasından sonra hayatı adeta değişecektir. İnci’nin peşinden koşarken onun mutluluğu ile hayat bulacaktır. Masumlar Han karakterini canlandıran Birkan SOKULLU Kimdir? İşte Detaylar 

Masumlar Apartmanı Birkan Sokullu (Han Karakteri) Kimdir? 

Masumlar apartmanı Dizisi Han karakterini canlandıran  Birkan Sokullu, 6 Ekim 1985 yılında İstanbul ilinde dünyaya gelmiştir. İstanbul ilinde bulunan  Maltepe Üniversitesinde Radyo, Televizyon ve Sinema bölümünde eğitim almıştır. üniversite döneminde aynı zamanda mankenlik yapmıştır.  2003 yılında  katıldığı Best Model of Turkey yarışmasında üçüncülük ödülünü almıştır. Uzun boyu ile dikkat çeken oyuncu 1.87 metre boyunda ve 80 kilo ağırlığındadır. Oyuncu Terazi burcudur.
Şimdilerde Masumlar Apartmanı Han rolü ile ekranlara gelen oyuncu kariyerine Melekler korusun isimli dizi ile 2008 yılında başlamıştır. Bu dizide Levent karakterini canlandırmıştı. Elif dizisinde Mustafa, Küçük Kadınlar Dizisinde Ayaz olarak rol aldı. Başarılı oyuncu son olarak 2019 yılında Bir aile Hikayesi isimli dizide Berk rolü ile ekranlara gelmişti. Oyuncunun yer aldığı dizi ve filmler ise şunlardır. 
Masumlar Apartmanı Dizisi Han Kim? Gerçek adı
Masumlar Apartmanı Dizisi Han Kim? Gerçek adı 

Birkan Sokullu’nun rol aldığı diziler ve filmler:

2019 – Bir Aile Hikayesi (Berk) (Tv Dizisi)
2018 – Yaşamayanlar (Numel) (TV Dizisi)
2017 ­- Gecenin Ötesi (Cihangir/Cino)(TV Dizisi)
2017 ­- Yüz Yüze (Cihangir) (TV Dizisi)
2016 ­- Hayat Şarkısı (Kerim) (TV Dizisi)

2015 – Beyaz Gece (Rüzgar) (TV Dizisi)

2014 ­- Kurt Seyt & Shura (Petro­ Borinsky) (TV Dizisi)
2013 ­- Fatih (Şehzade Mustafa) (TV Dizisi)
2012 ­- Ucurum (Ulaş) (TV Dizisi)
2010 -­ Küçük Sırlar (Demir) (TV Dizisi)
2008 -­ Küçük Kadınlar (Ayaz) (TV Dizisi)
2008 ­- Elif (Mustafa) (TV Dizisi)
2008 -­ Melekler Korusun (Levent) (TV Dizisi)

Masumlar Apartmanı Han karakterini canlandıran Birkan Sokullu hakkında verdiğimiz bilgilerin burada sonuna geldik. Masumlar Han giydiği kıyafet ve aksesuarların marka model ve fiyat bilgileri hakkındaki sorularınızı bu alandan yapabilirsiniz. 
Derecelendirmek için tıklayın!
[Toplam: 0 Ortalama: 0]
class='yasr-vv-bottom-container' style='display:none'>
Cevap bırakın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

Güncel Haberler