Dizi Haberleri, Dizi Oyuncuları, Yabancı diziler, Dizi Özetleri, Dizi Fragmanları, Dizi Yorumları, Dizi Kıyafetleri

Masumlar Apartmanı Dizisi İnci Kim? Gerçek Adı

Masumlar Apartmanı Dizisi İnci Kim? Gerçek Adı 

Masumlar Apartmanı Dizisi İnci karakterini canlandıran oyuncunun gerçek adı Farah Zeynep Abdullah 17 Ağustos 1989 tarihinde İstanbul ilinde dünyaya gelmiştir. Trt ekranlarında yakında ekranlara gelmesi beklenen dizide Han karakterinin aşık olacağı İnci rolünü oynayacak olan Farah Zeynep Abdullah 2010 yılında Öyle Bir Geçer Zamanki Dizisi ile kariyerine başlamıştır. 
Bu dizide Aylin rolü ile ekranlara gelen oyuncu 2014 yılında Kurt Seyit ve Şura isimli projede Şura rolünü oynadı. 2013 yılında Kelebeğin Rüyası isimli filmde Mediha karakterine hayat veren oyuncunun rol aldığı dizi ve filmler şunlardır. 
Daha fazla mesaj

En Hamarat Benim 20 Haziran 2022 Puanları (Ceylan) |…

Bez ve Mama Yardımı Başvurusu E-Devlet (2022)

Şimdilerde Masumlar Apartmanı İnci karakteri ile ekranlara gelen Farah Zeynep Abdullah Antalya Televizyon Ödülleri – En İyi Yardımcı Kadın Oyuncu ödülünü 2011 yılında almıştır. Ayrıca 2013 yılında 18. Sadri Alışık Tiyatro ve Sinema Ödülleri – Yardımcı Rolde Yılın En Başarılı Kadın Oyuncusu ödülüne layık görülmüştür. Yine 2014 yılında  46. Sinema Yazarları Derneği Ödülleri En İyi Yardımcı Kadın Oyuncu ödülüne layık görülmüştür. 

2010-2012 Öyle Bir Geçer Zaman ki – Aylin Akarsu Talaşoğlu
2014 Kurt Seyit ve Şura – Şura
2013 Kelebeğin Rüyası – Mediha Sessiz
2014 Bi Küçük Eylül Meselesi – Eylül
2014 Unutursam Fısılda – Ayperi

Masumlar Apartmanı Dizisi İnci Kim? Gerçek Adı
Masumlar Apartmanı Dizisi İnci Kim? Gerçek Adı 
Birbirinden iddialı diziler ile yeni sezona hazırlanan Trt ekranlarında Masumlar Apartmanı dizisi çekimleri geçtiğimiz haftalarda başladı. Masumlar Apartmanı Dizisi Dr. Gülseren Budayıcıoğlu’nun “Madalyonun İçi” isimli romanındaki gerçek hayat hikayelerinden esinlenerek hazırlanmıştır. Masumlar Apartmanı Dizisi İnci ile dizide Masumlar Apartmanı Han karakteri ile aşk yaşayacaktır. 
Derecelendirmek için tıklayın!
[Toplam: 0 Ortalama: 0]
Cevap bırakın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

Güncel Haberler