Dizi Haberleri, Dizi Oyuncuları, Yabancı diziler, Dizi Özetleri, Dizi Fragmanları, Dizi Yorumları, Dizi Kıyafetleri

Menajerimi Ara Dizisi Oyuncuları ve Karakterleri

Menajerimi Ara Dizisi Oyuncuları 

Star Tv ekranlarında kısa bir süre sonra ekranlara gelecek olan Menajerimi ara dizisi oyuncuları ve karakterleri hakkında detaylı bilgileri vipdizi.net adresinde bulabilirsiniz. Yapımcılığını  Ay Yapım’ın üstlendiği dizide yönetmen koltuğunda ise Ali Bilgin yer alıyor. Dizinin senaryosu ise Yelda Eroğlu tarafından kaleme alınmış. 

Menajerimi Ara Dizisi Oyuncuları ve Karakterleri 

 1. Kıraç-Barış Falay
 2. Feris-Canan Ergüder
 3. Çınar-Fatih Artman
 4. Peride-Ayşenil Şamlıoğlu
 5. Dicle-Ahsen Eroğlu
 6. Barış-Deniz Can Aktaş
 7. Emrah-Semi Sırtıkkızıl
 8. Gülin-Gamze Karaduman
 9. Jülide-Nazlı Senem Ünal
 10. Bekir-Bedir Bedir
 11. Leyla-Pınar Ünsal
 12. Mayda-Aslı Mavitan
 13. Beren-Yaprak Medine
 14. Meral-Buse Sinem İren
 15. Ece-Duygu Şen
 16. Aydın-İdeal Beran Kotan
Menajerimi Ara Dizisi Oyuncuları ve Karakterleri
Menajerimi Ara Dizisi Oyuncuları ve Karakterleri 

Menajerimi Ara Dizisi Kıraç Kim? 

Menajerimi Ara Dizisi Kıraç Karakterini canlandıran oyuncunun gerçek adı Barış Falay Balıkesir ili Edremit ilçesinde 9 Nisan 1972 tarihinde dünyaya gelmiştir. Barış Falay menajerimi ara dizisi Kıraç rolü ile ekranlara gelecek olan oyuncudur. Başkent Ankara üniversitesi dil ve tarih coğrafya fakültesi tiyatro bölümünden mezun olmuştur. 

Menajerimi Ara dizisi Feris Kim?

Menajerimi Ara dizisi Feris karakterini canlandıran oyuncunun gerçek adı Canan Ergüder İstanbul ilinde 15 Temmuz 1977 tarihinde dünyaya gelmiştir. Tiyatro başta olmak üzere bir çok dizi ve projede rol almıştır. Savcı Esra karakteri ile Behsat Ç dizisinde hemen herkes tarafından tanınmıştır. 

Menajerimi ara Dizisi Çınar Kim?

Menajerimi ara Dizisi Çınar rolünü canlandıran oyuncunun gerçek adı Fatih Artman 13 Şubat 1988 yılında başkent Ankara’da dünyaya gelmiştir. Hacettepe Üniversitesi Sosyal Bilimler Enstitüsü mezunu olan oyuncuyu Behsat Ç dizisinden Harun Komiser olarak herkes tanımaktadır. 
Menajerimi Ara Dizisi Peride Kim?

Menajerimi Ara Dizisi Peride karakterini canlandıran oyuncunun gerçek adı Ayşenil Şamlıoğlu 20 MArt 1956 yılında İstanbul ilinde dünyaya gelmiştir. tiyatro ve sinema sanatçısıdır. Aynı zamanda yazarlık yapan usta isim yönetmenlikte yapmaktadır. 

Menajerimi Ara Dizisi Dicle Kim?

Menajerimi Ara Dizisi Dicle karakterini canlandıran oyuncunun gerçek adı Ahsen Eroğlu 27 Ekim 1994 yılında Çorlu ilçesinde dünyaya gelmiştir. Ege Ünivesitesi Beden Eğitimi Spor Yüksek Okulu mezunudur. Menajerimi Ara Dicle daha önceleri  Bir Modern Habil Kabil Hikayesi, Muhteşem Yüzyıl Kösem ve Anne dizilerinde rol almıştır. 

Menajerimi Ara Dizisi Barış Kim?

Menajerimi Ara Dizisi Barış karakterini canlandıran oyuncunun gerçek adı Deniz Can Aktaş İstanbul ilinde 28 Temmuz 1993 yılında dünyaya gelmiştir. İstanbul ilinde yaşayan oyuncu aslen Kastamonu İnebolu’ludur. Piri Reis Üniversitesi Gemi Makineleri ve İşletme Mühendisliği Bölümünden mezun olmuştur. Seçkin karakteri ile 2015 yılında Tatlı Küçük Yalancılar dizisi ile ekranlara ilk kez gelmiştir. 2016 yılında Hayat Bazen Tatlıdır dizisinde rol alan oyuncu bir yıl sonra Nerdesin Birader isimli dizide Ali karakterini canlandırmıştır. 2018 yılında Avlu isimli dizide Alp rolü ile ekranlara gelmiştir. 

Menajerimi Ara Dizisi Emrah Kim?

Menajerimi Ara Dizisi Emrah rolünü canlandıran oyuncunun gerçek adı Semi Sırtıkkızıl İstanbul ilinde 1996 yılında doğmuştur. Tiyatro ve oyunculuk eğitimlerini Haliç Üniversitesinde almıştır. 2015 yılında Analar ve Anneler isimli dizide rol alan oyuncu 1 yıl sonra Umuda Kelepçe Vurulmaz isimli dizide rol aldı. 2017 yılında Kadın dizisinde rol alan Semi Sırtıkkızıl şimdilerde Menajerimi Ara Dizisi Emrah rolü ile ekranlara geliyor. Yasemin Özbudun oyunculuk ajansına kayıtlı olan oyuncu bir çok tiyatro oyununda sahne almıştır. 

Menajerimi Ara Gülin Kim?

Menajerimi Ara Dizisi Gülin karakterini canlandıran oyuncunun gerçek adı Gamze Karaduman 1987 İstanbul doğumludur. Mimar Sinan Üniversitesi Devlet Konservatuvarı mezunudur. Avrupa Yakası isimli komedi dizisi ile başayan kariyerinde son olarak Demet rolü ile Hizmetçiler dizisinde oynamıştır. 

Menajerimi Ara Dizisi Jülide Kim?

Menajerimi Ara Dizisi Jülide karakterini canlandıran oyuncunun gerçek adı Nazlı Senem Ünal 22 Mayıs 1991 Bursa doğumludur. Oyunculuk derslerini Müjdat Gezen Sanat Merkezinde tamamlamıştır. Üzgünüm Leyla dizisi ile kariyerine başlamıştır. Menajerimi Ara Dizisinde Jülide rolünü canlandıran  Nazlı Senem Ünal daha önce reklamlarda oynayan birsidir. Nazlı Senem Ünal Çok Güzel Hareketler, Aykut Enişte ve Organize İsler: Sazan Sarmalı filmlerinde rol almıştır. 

Menajerimi Ara Dizisi Bekir Kim?

Menajerimi Ara Dizisi Bekir karakterini canlandıran oyuncunun gerçek adı Bedir Bedir Erzurum 1982 doğumludur. Mimar Sinan Güzel Sanatlar Üniversitesinde eğitim almıştır. Bursa şehir tiyatrolarında 1998 yılında tiyatroya başlamıştır. Sadri Alışık konservatuarı ve özel eğitim kurumlarında oyuncu eğitmenliği yapmaktadır.

Menajerimi Ara Dizisi Leyla Kim?

Menajerimi Ara Dizisi Leyla karakterini canlandıran oyuncunun gerçek adı Pınar Ünsal İzmir 1982 doğumludur. 1.72 cm boyunda olan oyuncu Koç Burcudur. Ankara Üniversitesi Dil ve Tarih Coğrafya Fakültesi, Tiyatro Bölümü Oyunculuk Anasanat Dalı mezunudur. Kocaeli Şehir Tiyatroları’nda oyunculuk yapmıştır. Menajerimi Ara Dizisinde Leyla karakterini canlandıracaktır. 

Menajerimi Ara Dizisi Mayda Kim?

Menajerimi Ara Dizisi Mayda rolünü canlandıran Aslı Mavitan 22 Kasım 1980 tarihinde İstanbul‘da dünyaya gelmiştir. Aslı Mavitan, üniversite eğitimini İstanbul’da Yeditepe Üniversitesi Radyo ve Televizyon bölümünde tamamlamıştır. TV8‘de spikerlik yapmıştır. 2012 yılının en iyi hafta sonu ana haber akşam spikeri seçilmiştir. Nereden Nereye ve  Nomad isimli filmlerde rol almıştır. 

Menajerimi Ara Dizisi Beren Kim?

Menajerimi Ara Dizisi Beren karakterini canlandıran oyuncu Yaprak Medine 1996 yılında İstanbul ilinde dünyaya gelmiştir. 1,72 cm boyunda olan oyuncu 46 kilodur. Gözleri ve saçları kahverengidir. 2019 yılında Eti Karam Gurme reklamlarında rol almıştır. 

H&M – Journey (2019)
Museum Hotel (2019)
Atasay (2018)

Menajerimi Ara Dizisi Meral Kim?

Menajerimi Ara Dizisi Merak rolünü canlandıran oyuncunun gerçek adı Buse Sinem İren Kocaeli İli Karamürsel İlçesinde 1991 yılında dünyaya gelmiştir. Aslen Trabzonludur. Mimar Sinan Üniversitesi Sanat Tarihi bölümü mezunudur. 

2015 yılında katıldığı Kim Milyoner Olmak İster yarışmasına katıldı ve 1000 TL kazandı. Sevilen dizi Çocuklar Duymasında ‘Simay’ rolünü canlandırdı. Evli ve Zavallı, Temel İle Fadime, Çok da Fifi, İhtiyar Balıkçı, Deniz Meral isimli tiyatrolarda rol aldı.

Menajerimi Ara Dizisi Ece Kim?

Menajerimi Ara Dizisi Ece karakterini canlandıran oyuncunun gerçek adı Duygu Şen İstanbul 25/05/1985 doğumludur. Müjdat Gezen Konservatuvar bölümü mezunudur. Hayat Bilgisi dizisi ve Pars Kiraz Operasyonu filmlerinde rol almıştır. 

Cin Geçidi (2008) (Komiser Yardımcısı)
Pars: Kiraz Operasyonu (2007)
Yürekte Sızı (2005)
Kızım Nerede? Sezon 1 (2011) (Hazal Arslan)
Geniş Aile Sezon 1 (2009)
Yaban Gülü Sezon 1 (2008)
Çemberin Dışında Sezon 1 (2008)
Eksik Etek Sezon 1 (2007)
Hayat Bilgisi Sezon 2 (2007) (Fıskiye Duygu)
Hayat Bilgisi Sezon 4 (2006) (Fıskiye – Duygu)
Çocuğun Var Derdin Var Sezon 1 (2004)

Menajerimi Ara Dizisi Aydın Kim?

Menajerimi Ara Dizisi Aydın rolünü canlandıran oyuncunun gerçek adı İdeal Beran Kotan 1992 yılında dünyaya gelmiştir. Çarpışma dizisinde rol almıştır. Abdülhamit Belgesel-2018 adlı belgeselde rol almıştır. 1.82 cm boyunda ve 78 kilo ağırlığındadır. Dokuz Eylül Üniversitesi Güzel Sanatlar Fakültesi mezunudur.
Menajerimi Ara Oyuncuları ve Karakterleri hakkında bilgiler verdiğimiz yazımızın burada sonuna geldik. Diziye yeni katılan oyuncular ve karakterler ile ilgili olarak vipdizi.net sitemizi takip edebilirsiniz. 
Oyla post
Cevap bırakın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

Güncel Haberler