Skip to content Skip to sidebar Skip to footer

Widget HTML #1

Menajerimi Ara Dizisinde Çalan Şarkılar ve Dizi Müzikleri

Menajerimi Ara Dizisinde Çalan Şarkılar ve Dizi Müzikleri


Menajerimi Ara Dizisi 6 Aralık Son bölümde çalan şarkıyı Murat Dalkılıç Seslendirmektedir. Şarkının ismi ise Rivayet Şarkısıdır. 
Menajerimi ara 29 Kasım Çalan Şarkı Zeynep Bastık ve Anıl Piyancı tarafından sesndirilmektedir. Menajerimi Ara son bölüm calan şarkının ismi Bırakmam Doğru mu isimli şarkıdır.

Menajerimi ara dizisi 8 Kasım çalan şarkının adı o bi karamel şarkısıdır.O bi karamel şarkısını orbi seslendirmektedir.
Menajerimi Ara Dizisinde Çalan Şarkılar ve Dizi Müzikleri ilk bölümden itibaren izleyenlerin merak ettiği konular arasında yerini aldı. Star Tv ekranlarında bu sezon yayınlanacak olan Menajerimi arayın dizisinde çalan şarkılar oldukça bol olacaktır. Zira dizi ünlü olma hayali kuranların hayat hikayelerini anlatan bir dizi olacak. Başrollerinde  Dicle karakteri ile Ahsen Eroğlu'nun yer aldığı dizide bir çok ünlü isim yer alıyor.

Menajerimi Ara Son Bölüm Emir'in Söylediği Alev Alev Şarkısı 


Menajerimi Ara 1 Kasım akşamı Emir'in seslendirdiği şarkının adı Alev Alev Şarkısıdır. Şarkıyı Feridun Düzağaç seslendirmektedir. 


Menajerimi Ara Dizisi 25 Ağustos akşamı ilk bölümü ile Star tv ekranlarında izleyenler ile buluşacak. Menajerimi Ara Dizisinde Çalan Şarkılar ve Dizi müzikleri vipdizi.net farkı ile sitemizin bu bölümünden siz değerli okurlarımızın beğenisine sunulacaktır. 

Menajerimi Ara Dizisi Jenerik Dizi Müziği ile dizide çalan şarkılar hakkında yorum bölümünden isteklerinizi paylaşabilirsiniz. 
Menajerimi Ara Dizisinde Çalan Şarkılar ve Dizi Müzikleri
Menajerimi Ara Dizisinde Çalan Şarkılar ve Dizi Müzikleri

Yorum Gönder for "Menajerimi Ara Dizisinde Çalan Şarkılar ve Dizi Müzikleri"