Dizi Haberleri, Dizi Oyuncuları, Yabancı diziler, Dizi Özetleri, Dizi Fragmanları, Dizi Yorumları, Dizi Kıyafetleri

Yeni Hayat Dizisi Oyuncuları ve Karakterleri Kimdir?

Yeni Hayat Dizisi Oyuncuları ve Karakterleri hakkında detaylı bilgiler vip dizi farkı ile yazımızın devamında… Karga Seven Pictures yapımcılığı tarafından yapılan dizinin yapımcılığını Ömer Özgüner ve Ümmü Burhan yapmaktadır. Dizinin yönetmen koltuğunda ise Başak Soysal ve Cem Özüduru yer almaktadır. Yeni Hayat Dizisinin Senaryosunda ise Elif Usman, Serdar Soydan ve Deniz Büyükkırlı imzası bulunmaktadır.

Yeni Hayat Dizisi Oyuncuları ve Karakterleri 

 1. Serkan Çayoğlu-Adem  
 2. Melisa Aslı Pamuk-Yasemin
 3. Tayanç Ayaydın-Timur 
 4. Nilperi Şahinkaya-Nevin 
 5. İpek Filiz Yazıcı-Gökçe
 6. Nisa Sofya Aksongur-Ece
 7. Devrim Nas-Özgür
 8. Aziz Caner İnan-Bekir 
 9. Nebil Sayın-Kunduzi
 10. Ayşe Tunaboylu-Nesibe
 11. Begüm Akkaya-Fatma 
 12. Furkan Kalabalık-Fatih Yılmaz
 13. Övül Özbay-Berna 
 14. Seher Terzi-Melahat

Yeni Hayat Dizisi Oyuncuları 


Serkan Çayoğlu Yeni Hayat Dizisi Adem karakterini canlandıracaktır. Adem dizide eyaşadığı bir talihsizlik sonucu ordudan ayrılmak zorunda kalan eski bir özel kuvvetler askerini canlandırmaktadır. Adem henüz daha 30 lu yaşlarda evli ve bir çocuğu olan birisidir. Ordudan ayrıldıktan sonra arkadaşı olan Bekir’in patronunun karısı Yasemin için koruma tutmak istemesi ile hayatı değişecektir. 
Melisa Aslı Pamuk Yeni Hayat Dizisi Yasemin rolünü canlandıran oyuncudur. Yasemin dizide Timur’un karısı rolünde yer almaktadır. Güzel ve kocası için vazgeçilmez birisidir. Zengin hayatına kocası Timur ile birlikte tanışma fırsatı bulan Yasemin ile Adem’in tanışması sonrasında hayatı oldukça değişecektir. 
Tayanç Ayaydın Yeni Hayat Dizisi Timur karakteri ile karşımıza çıkan bir başka oyuncudur. Oldukça zengin ve görkemli bir hayatı vardır. Karısı Yasemin’e olan aşkı oldukça fazladır. Hayatta elde etmek istedikleri konusunda yapamayacağı şey olmayan hırslı bir adamdır. Yasemin’den önceki karısından olan kızı Gökçe onun vazgeçilmezidir. Yasemin ile hayatı değişse de onun sevgisini bir türlü kazanamaz. 
Nilperi Şahinkaya Yeni Hayat Dizisi Nevin rolünü canlandırmaktadır. Nevin Şahin Yeni Hayat Dizisinde Adem’in karısını oynamaktadır. Kocasının ordudan ayrılmasından sonra adeta bir başka kadına dönüşmüştür. Kpcası Adem’e gelen ve oldukça kazançlı olan korumalık teklifini kabul etmesi için ona oldukça baskı yapmıştır. Ancak kocasının Yasemin’e korumalık yapacağını öğrenince içi de cız eder.  

İpek Filiz Yazıcı Yeni Hayat Dizisi Gökçe

Yeni Hayat Dizisi Gökçe Timur’un ilk karısından olan kızıdır. Güzel ve şımarık bir kızdır. Üvey annesi Yasemin’e yeni gelen koruma Adem’i görünce oldukça sevinir. Adem’e kafayı taktığını ise Yasemin kısa bir süre sonra anlar. Yasemin Gökçe’nin Adem’den uzak durmasına engel olmaya çalışırken bir de bakar ki Adem’e kendisi hayran olur. 

Nisa Sofya Aksongur Yeni Hayat Dizisi Ece karakteri ile dizide yer alacaktır. Dizinin çocuk oyuncudur. Adem ve Nevin’in henüz daha ilkokul ikinci sınıfa giden 8 yaşındaki kızlarıdır. Babasına askerlik döneminde hasret kalan ece artık ona daha fazla zaman ayırdığı için oldukça mutludur.

Devrim Nas Yeni Hayat Dizisi Özgür rolünü canlandıran oyuncudur. Patronu Timur’un en yakın adamıdır. Hırslı ve gözü yükseklerde olan birisidir. Kendisine örnek olarak Patronu Timur’u alır ve onun gibi yükselmek ister. 
Aziz Caner İnan Yeni Hayat dizisi Bekir karakteri ile dizide yer alan bir başka oyuncudur. Yakışıklı ve Karizmatik birisi olan Bekir ile Adem eski okul arkadaşıdır. Bekir ve Adem askeri okulda birlikte okumuşlar daha sonra Bekir okuldan ayrılmıştır. Ancak hiç bir zaman bağları kopmamıştır.

Yeni Hayat Dizisi Karakterler

Nebil Sayın Yeni Hayat dizisi Kunduzi rolü ile Timur’un en büyük düşmanı olarak dizide yer alacaktır. Timur’u en sevdiği yerden karısı Yaseminden vurmak istemektedir. Yer altı dünyasının karanlık isimlerinden birisidir.  

Ayşe Tunaboylu Yeni Hayat Dizisi Nesibe karakterini canlandırmaktadır. 
Begüm Akkaya Yeni Hayat Dizisi Fatma rolünü canlandırmaktadır.  
Furkan Kalabalık  Yeni Hayat Dizisi Fatih karakterine hayat veren oyuncudur.  
Övül Özbay Yeni Hayat dizisi Berna rolünü canlandırmaktadır.  
Seher Terzi Yeni Hayat Dizisi Melahat karakteri ile dizide yer almaktadır. 
Yeni Hayat Dizisi Oyuncuları ve Karakterleri
Yeni Hayat Dizisi Oyuncuları ve Karakterleri 
Yeni Hayat Dizisi Oyuncuları ve Karakterleri hakkında bilgiler verdiğimiz yazımızın burada sonuna geldik. Yeni vip dizilerden olan Sen Çal Kapımı Dizisi Oyuncuları hakkında detaylara buradan ulaşabilirsiniz. 
Oyla post
Cevap bırakın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

Güncel Haberler