Dizi Haberleri, Dizi Oyuncuları, Yabancı diziler, Dizi Özetleri, Dizi Fragmanları, Dizi Yorumları, Dizi Kıyafetleri

Arıza Dizisi Burak Kim? Gerçek Adı

Arıza Dizisi Burak Kim? Gerçek Adı 

Arıza Dizisi Burak karakterini canlandıran oyuncunun gerçek adı Olgun Toker 1986 Mersin doğumludur. Arıza Dizisi Burak Fuat Ersoylu’nun ikinci oğlu ve onun mirasının veliahtıdır. Babası Suç dünyasının kralıdır. Anne sevgisi olmadan büyüyen Burak saplantılı ve psikopat bir kişiliktir.
Arıza Dizisi Halide karakterine aşıktır ve bu aşk adeta saplantı halini almıştır. Ona aşık olduğunu sansada aslında bu sadece reddedilmenin verdiği bir hırstır. İstediği her şeye sahip olmuş olan Burak suç krallığının varisidir. Ali Rıza nın en büyük düşmanı olacaktır. 
Daha fazla mesaj

Zuhal Topal’la Yemekteyiz Bu Hafta Kim Kazandı? 16 Eylül…

Canım Annem 144. Bölüm Full İzle Youtube | 15 Eylül 2022


Arıza Dizisi Burak
karakterini canlandıran Olgun Toker 12 Mart 1986 doğumludur. Tiyatro eğitimlerini Müjdat Gezen Sanat Merkezinde almıştır. Olgun Toker, 1.80 metre boyunda, 77 kilo ve Balık burcudur.
Arıza Dizisi Burak rolünü canlandıran Olgun Toker 2012 yılında Son isimli dizi ile kariyerine başlamıştır. Karadayı dizisinde Melih rolü ile ekranlara gelen oyuncu 2019 yılında Bir Aile Hikayesi dizisinde Mahur rolünü canlandırmıştır. 2018 yılında Yol Arkadaşım 2 filminde Selim karakteri ile beyaz perde de yer almıştır.

Arıza Burak Nasıl Bir Karakter?

Burak dizide zengin bir iş adamı ve karanlık dünyada işleri olan bir banın küçük oğludur. Babasının yolundan giden Burak abisine pek fazla benzemez. Burak takıntılı bir şekilde aşık olduğu Halide’nin peşinden gittiği bir sırada Halide’yi bindiği taksiden zorla indirmek isterken Taksinin kullanıcısı olan Ali rıza tarafından adamları dövülerek kendisi de tokatlanır. 
Bu durumu içine sindiremeyen Arıza Dizisi Burak birde görüntülerin sosyal medyaya yansıması ile adeta çılgına döner. İntikamını Almak İçin Alirıza nın kardeşinin düğününü adamları ile birlikte basar. Burada Alirıza ve Mahalleli ile bir süre tartışılar. Bu arada yaşanan arbede sırasında Burak’ın silahı ateş alır ve Alirıza’nın kardeşi vurulur. 
Mahkeme aşamasında Alirıza Burak’tan verilecek olan cezaya razı gelmesi halinde onu affedeceğini babasına söyler. Ancak bunu kabul etmeyen aileye karşı Alirıza ise savaş ilan eder. Babasının zoru ile saklanan Burak’ın tüm adamlarını etkisiz hale getiren Alirıza Burak’ın kafasına silahı dayar ve dizinin ilk bölümü bu şekilde biter. 

Arıza Dizisi Burak  Oynadığı  Filmler  

2010 – Saklı Hayatlar (Can)
2011 – Bir Ses Böler Geceyi (Zülfü)
2011 – Kurtuluş Son Durak (Hırsız)
2012 – Hükümet Kadın (Adnan)
2013 – Düğün Dernek (Güvenlik)
2014 – Hükümet Kadın 2 (Adnan)
2016 – Küçük Esnaf (Oktay)
2017 – Benim Babam Bir Melek (Ümit) (TV Filmi)
2018 – Yol Arkadaşım 2 (Selim)

Olgun Toker’in rol aldığı diziler:

2012 – Son (Taner)
2012-2014 – Karadayı (Melih)
2014 – Şeref Meselesi
2014 – Benim Adım Gültepe (Reşat)
2015 – Tatlı Küçük Yalancılar
2016 – 2017 – Hayat Şarkısı (Mahir)
2017 – Hayat Sırları (Kemal)
2018 – Dip (İsmail)
2019 – Bir Aile Hikayesi (Mahur)
Arıza Dizisi Burak Kim? Gerçek Adı
Arıza Dizisi Burak Kim? Gerçek Adı 
Arıza Dizisi Burak karakterini canlandıran Olgun Toker hakkında verdiğimiz bilgilerin burada sonuna geldik. Arıza Dizisi Avukat Füsun hakkında detaylı bilgiler için bağlantıyı ziyaret edebilirsiniz. 
Oyla post
Cevap bırakın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.