Dizi Haberleri, Dizi Oyuncuları, Yabancı diziler, Dizi Özetleri, Dizi Fragmanları, Dizi Yorumları, Dizi Kıyafetleri

Arıza Dizisi Derya Kim? Gerçek Adı

Arıza Dizisi Derya Kimdir?

Arıza Dizisi Derya rolünü canlandıran oyuncunun gerçek adı Hazal BENLİ İstanbul 1993 doğumludur. Arıza Derya Halide’nin Teyzesi Meleğin kızıdır. Refah içinde büyüyen şımarık birisidir. Anne ve babasının göz bebeğidir. Dersleri kötü olduğu için özel okullarda okumuştur. 
Bol bol alışveriş yapmayı seven birisidir. Babasının kirli işlerinden haberdardır. Ancak babasının kirli işleri onun için çokta önemli değildir. Onun için önemli olan zenginlik içinde yaşamaktır. Tam bir Halide Hayranıdır. Ailesi için Halide dahil kimseye acımayacak birisidir. 

Arıza Dizisi Derya Gerçek Adı Kariyeri (Hazal Benli) 

Arıza Dizisi Derya rolünü canlandıran Hazal Benli, İstanbul ilinde 10 Haziran 1993 tarihinde dünyaya gelmiştir. Eğitimini Ankara üniversitesinde Opera Şan Bölümünde tamamlamıştır. Hazal Benli ilk olarak 2015 yılında Deniz Yıldızı isimli dizi ile kariyerine başlamıştır.
Şimdilerde Arıza Dizisi Derya rolü ile ekranlara gelen Hazan Benli 2016 yılında Bu Şehir Arkadan Gelecek dizisinde rol almıştır. 2018 Yılında ise sevilen bir dizi olan Kırgın Çiçeklerde rol almıştır. 2019 yılında mola veren Hazal Benli 2020 yılında kısa bir süre Hizmetçiler dizisinde rol almıştır. 
Son olarak Arıza dizisinde Derya karakteri ile kariyerini devam ettiriyor. Oyuncunun rol aldığı dizi ve filmler ise şunlardır. 
 
Daha fazla mesaj

MasterChef 36. Bölüm İzle Youtube | 10 Ağustos 2022

Doya Doya Moda 17. Bölüm İzle Youtube | 9 Ağustos 2022

Weptekno.com Açıldı

Hazal Benli’nin Oynadığı Diziler (Arıza Dizisi Derya)

Arıza / 2020
Hizmetçiler / 2020
Kırgın Çiçekler / 2018
Kara Yazı / 2017
Bu Şehir Arkandan Gelecek / 2016
Deniz Yıldızı / 2015

Arıza Dizisi Derya Kıyafet ve Elbiseleri 

Arıza Dizisi Derya karakterinin dizide giydiği kıyafet ve elbiseler ile aksesuarları oldukça merak edilmektedir. Arıza Derya giydiği elbise ve kombinlerin marka model ve fiyat bilgilerini vipdizi.net sitemizde bulabilirsiniz. Arıza Derya elbiseleri hakkında sorularınızı yorum bölümünden sorabilirsiniz. 
Arıza Dizisi Derya Kim? Gerçek Adı
Arıza Dizisi Derya Kim? Gerçek Adı 
Oyla post
Cevap bırakın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

Güncel Haberler