Dizi Haberleri, Dizi Oyuncuları, Yabancı diziler, Dizi Özetleri, Dizi Fragmanları, Dizi Yorumları, Dizi Kıyafetleri

Arıza Dizisi Melek Kim? Gerçek Adı

Arıza Dizisi Melek Kim? Gerçek Adı 

Arıza Dizisi Mithat’ın Eşi Melek karakterini canlandıran oyuncunun gerçek adı Yeşim Salkım’dır. Yeşim Salkım Arıza Dizisi Halide’nin Teyzesi Melek rolü ile dizide yer alan isimdir. 1968 yılında dünyaya gelen Yeşim Salkım sesi kadar oyunculuk da gösterdiği performans ile de göz dolduruyor. İlk bölümü ile bu akşam ekranlara gelecek olan Arıza Dizisi Melek Halide’nin teyzesi ve Mithat’ın eşidir. 

Arıza Dizisi Melek (Yeşim Salkım) Kimdir?

Yeşim Salkım Arıza Dizisinde Melek karakteri ile dizide yer alacak olan isimdir. 1968 yılında dünyaya gelmiştir. Arnavutluktan kökenli birisidir. İstanbul Teknik Üniversitesi Devlet Konservatuvarı mezunudur. Kendisi gibi bbası da müzisyendir. Eşkıya filminde gösterdiği oyunculuk performansı ile oldukça beğenilmiştir. 

Yeşim Salkım Dizileri ve Filmleri

İstanbullu Gelin dizisinde Sedef rolü ile ekranlara gelen oyuncu Hayalet isimli projede rol aldıktan sonra şimdilerde Arıza Dizisi Melek karakteri ile dizide yer almaktadır. Oyuncunun yer aldığı diğer dizi ve filmler ise şunlardır. 
Arıza – 2020
Hayalet – 2020
Ne Olur Gitme – 2019
İstanbullu Gelin (Sedef) – 2018
Bahtiyar Bahtıkara (Pakize) – 2017
Evlat Kokusu (Hünkar) – 2017
Daha fazla mesaj

Hamilelerin Kullanabileceği Güneş Kremleri Nelerdir ?

Konuşanlar’da gülmeler efekt mi? Tiktok fenomeni…

Makas – 2016
Kocamın Ailesi (Şeniz) – 2014 / 2015
Huzur Sokağı (Emel) – 2012
Sessiz Gemiler – 2007 / 2008
Eşkıya (Emel) – 1996

Arıza Dizisi Melek Giydiği Kıyafetler ve Elbiseler

Sesi oyunculuğu ve güzelliği ile dizide sık sık ekranlarda yer alacak olan Arıza Dizisi Melek (Yeşim Salkım) giydiği kıyafet ve elbiselerin marka model ve fiyatları oldukça merak edilmektedir. 
Arıza Melek giydiği kıyafetler hakkında detaylı bilgileri vipdizi.net sitemizde bulabilirsiniz. Merak ettiğini kıyafet ve elbise hakkında yorum alanından sorunuzu yazabilirsiniz. 
Arıza Dizisi Melek hakkında verdiğimiz bilgilerin burada sonuna geldik. Arıza Dizisi Derya hakkında detaylı bilgiler için bağlantıyı ziyaret edebilirsiniz. 
Arıza Dizisi Melek Kim? Gerçek Adı
Arıza Dizisi Melek Kim? Gerçek Adı 
Derecelendirmek için tıklayın!
[Toplam: 0 Ortalama: 0]
Cevap bırakın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

Güncel Haberler