Dizi Haberleri, Dizi Oyuncuları, Yabancı diziler, Dizi Özetleri, Dizi Fragmanları, Dizi Yorumları, Dizi Kıyafetleri

Arka Sokaklar Dizisi Metin’in Karısı Asiye Kimdir?

Arka Sokaklar Dizisi Asiye Çoban Kimdir?

Arka Sokaklar Dizisi Metin’in Karısı Asiye rolünü canlandıran oyuncunun gerçek adı Melisa Şalgam Samsun 1996 doğumludur. Uzun soluklu dizilerden olan ve 15. Sezonu ile ekranlara gelemeye hazırlanan Arka sokaklar Dizisi Asiye karakteri dizide oldukça merak edilen bir karakter oldu. 
Hüsnü Çoban’ın oğlu Metin Çoban’ın karısı olan Asiye Çoban rolü bu sezon oldukça sık olarak ekranlara gelecek olan karakterler arasında yer almaktadır. Dizide Karadenizli rolünü canlandıran oyuncu gerçekte de Karadenizlidir. Arka Sokaklar Asiye Çoban dizide bir hastanede hemşire olarak alışmaktadır. 

Melisa Şalgam Kimdir? (Arka Sokaklar Asiye) 

Arka Sokaklar Dizisinde Metin Çoban’ın karısı rolünü canlandıran Melisa Şalgam 1 Ocak 1996 tarihinde dünyaya gelmiştir. Samsun ilinde dünyaya gelen oyuncu 5 yaşında iken Antalya’ya ailsei ile birlikte taşınmıştır. İlk orta ve lise eğitimini Antalya ilinde tamamlayan Melisa Şalgam 1.76 cm boyunda ve 57 kilo ağırlığındadır.

Lise sonrasında  Tiyatro ve oyunculuk eğitimleri alarak bu alanda kendisini geliştiren oyuncu Oyunculuk eğitimlerini  İstanbul Beykent Üniversitesi Güzel Sanatlar Fakültesinde tamamlamıştır. 
Arka Sokaklar Dizisi Metin'in Karısı Asiye Kimdir?
Arka Sokaklar Dizisi Metin’in Karısı Asiye Kimdir?
Arka Sokaklar dizisi ilk dizi deneyimi olacak olan oyuncu daha önce iki sinema filminde rol almıştır. Benim Adım Feridun filminde Çisem rolünü canlandırmıştır. Firardayız isimli filmde de rol alan oyuncu şimdilerde 15. sezonunda olan Arka Sokaklar dizisinde Asiye Çoban karakteri ile yer almaktadır.
Daha fazla mesaj
Derecelendirmek için tıklayın!
[Toplam: 0 Ortalama: 0]
Cevap bırakın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

Güncel Haberler