Dizi Haberleri, Dizi Oyuncuları, Yabancı diziler, Dizi Özetleri, Dizi Fragmanları, Dizi Yorumları, Dizi Kıyafetleri

Bir Zamanlar Çukurova Fekeli’nin Yeğeni Fikret Kimdir?

Bir Zamanlar Çukurova Fekeli’nin Yeğeni Fikret Kimdir? 


Bir Zamanlar Çukurova Dizisi Fekeli’nin yeğeni Fikret karakterini canlandıran oyuncunun gerçek adı Furkan Palalı Konya 1986 doğumludur. Atv ekranlarında yayınlanan Bir Zamanlar Çukurova Dizisi yeni sezonda Fikret Fekeli rolünü oynayan Furkan Palalı Kimdir? Nerelidir? Kaç Yaşındadır? Detaylar yazımızın devamında…….

Bir Zamanlar Çukurova Fikret Fekeli Kimdir?

Dizide rol alan Fikret  Fekeli’nin henüz yaşadığından bile emin olamadığı yeğenidir.  Birden bire Adana’ya gelen Fikret Fekeli’nin hangi amaçla Çukurova’ya geldiği şimdilik belli değildir. Fekeli’nin uzun bir zaman sonra ortaya çıkan yeğeni Fikret sonrası Yılmaz ve Ali Fekeli arasındaki yakınlaşma nasıl bir hal alacak heyecanla beklenen konulardan olacaktır. Bir Zamanlar Çukurova Dizisi Fikret Fekeli rolü ile izleyeceğimiz oyuncu olan Furkan Palalı kimdir? hep birlikte tanıyalım….

Bir Zamanlar Cukurova Furkan Palali Kimdir?

Bir Zamanlar Çukurova Fikret Fekeli karakteri ile dizide rol alan Furkan Palalı Konya ilinde 1986 yılında dünyaya gelmiştir. Oldukça uzun boyu ile dikkat çeken oyuncu  1.90 boyundadır.Modellik ve oyunculuk yapmaktadır. Hacettepe Üniversitesi Jeoloji Mühendisliği mezunudur. Marmara Üniversitesinde Radyo ve Televizyon bölümünde yüksek lisans okumaktadır. 
Furkan Palalı 2010 yılında Aras karakteri ile Küçük Sırlar isimli dizi ile kariyerine ilk adımı atmıştır. 2010 yılında başladığı kariyerine 2020 yılına kadar devam eden oyuncu bir çok dizide rol almıştır. Son olarak 2019 yılında Nejat karakteri ile Benim Tatlı Yalanım isimli dizide rol almıştır. 

Furkan Palalı’nın Oynadığı Diziler

2010 – Küçük Sırlar (Aras)
2010 – Adını Feriha Koydum (Model(
Daha fazla mesaj

MasterChef 36. Bölüm İzle Youtube | 10 Ağustos 2022

Doya Doya Moda 17. Bölüm İzle Youtube | 9 Ağustos 2022

Weptekno.com Açıldı

2012 – Hayat Devam Ediyor (Giray)
2013- Son Yaz (Arif)
2013 – Aşk Emek İster (Demir)
2014 – Kızılelma (Murad Altay)
2015 – Son Çıkış  (Kenan)
2016 – No 309  (Onur Sarıhan)
2018 – Bir Mucize Olsun  (Yiğit Tümer)
2019 – Benim Tatlı Yalanım (Nejat Yılmaz)
2020 – Bir Zamanlar Çukurova  (Fikret Fekeli)
Bir Zamanlar Çukurova Fekeli'nin Yeğeni Fikret Kimdir?
Bir Zamanlar Çukurova Fekeli’nin Yeğeni Fikret Kimdir? 

Bir Zamanlar Çukurova Fikret Fekeli karakterini canlandıran Furkan Palalı hakkında bilgiler verdiğimiz yazımızın burada sonuna geldik. Oyuncu ve canlandırdığı karakter hakkında yorumlarınızı vipdizi.net sitemizden yapabilirsiniz. 
Oyla post
Cevap bırakın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

Güncel Haberler