Dizi Haberleri, Dizi Oyuncuları, Yabancı diziler, Dizi Özetleri, Dizi Fragmanları, Dizi Yorumları, Dizi Kıyafetleri

Çukur Azer Öldü mü? Diziden Ayrıldı mı?

Çukur Azer Öldü mü? Diziden Ayrıldı mı? 

Çukur dizisi Azer rolünü canlandıran Cihangir Ceylan’ın Alev Alev dizisi  Ömer karakteri ile dizide yer alacağı haberleri sonrasında oyuncunun Çukur dizisinden ayrılıp ayrılmayacağı merak konusu oldu. Çukur Dizisi 4. sezonda Azer dizide pek fazla ekranlara gelmez iken dizinin son bölümünde Karaca’nın Azer’e kaçması ile birlikte evlenmişlerdi. 
Karaca ve Azer’in evlilikleri sebebi ile Karaca’nın babaannesi düğüne gitmiş ve Karaca’ya dedesinin katinin Azer olduğunu söylemişti. Düğün sonrası ise Karaca silahını Azer’e doğrultmuş ve Dedesinin ölümünde parmağı olup olmadığını sormuş ve dizi burada bitmişti. 

Daha fazla mesaj

Şimdi Çukur Dizisi hayranlarının tek merak ettiği konu ise Azer’in Show tv ekranlarında yeni sezonda yayınlanacak olan ve Alev Alev dizisinde Ömer karakterini canlandırması sebebi ile diziden ayrılıp ayrılmayacağı oldu. Peki Çukur Azer diziden ayrılacak mı? Karaca Azer’i vuracak mı? İşte Detaylar….
Çukur Azer Öldü mü? Diziden Ayrıldı mı?
Alev Alev dizisi Ömer karakteri ile Cihangir Ceylan dizide Dilan Çicek Deniz’in partneri olacağı ve yeni sezonda bu dizide rol alacağı konuşulmakta ve dizinin yeni fragmanında ismi de oyuncular arasında geçmektedir. 
Çukur Dizisinde Ayrılıp ayrılmayacağı önümüzdeki günlerde netlik kazanacak olan Cihangir Ceylan ayrılsa bile yine aynı kanalda yayınlanacak olan Alev Alev dizisinde rol alacaktır. 
Derecelendirmek için tıklayın!
[Toplam: 0 Ortalama: 0]
Cevap bırakın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

Güncel Haberler