Skip to content Skip to sidebar Skip to footer

Widget HTML #1

Çukur Dizisi Müge Kimdir? Fazıl'ın Kızı

Çukur Dizisi Müge Kimdir?

Çukur Dizisinde gazetecilik yapan ve korunmak amacı ile Mahallede bulunan gazeteciyi mahalleden çıkartmak için Erdenet iyi bir plan yapar. Gazeteci Emir'i mahalleden çıkartmak için Fazıl Belen'in kızı Müge'ye Emir'i arattırarak yardımcı olmasını ister. 

Müge'de Emir'i Erdenet'in olduğu bir yere çağırır. Çukur Dizisi Müge Erdenetlerin yanında yer alan bir karakter olarak diziye dahil olan isim olur. Çukur Dizisi Müge karakterini canlandıran oyuncu hakkın da detaylar geliyor...

Müge'nin telefon ile tuzağa düşürdüğü gazeteci Emir'i Çağatay'ın kardeşi vurur. Emir Çağatay'ın kardeşine aile ve Çukur hakkında iğneleyici cümleler vuruldu. Çukur Dizisi Müge karakteri izleyenler tarafından oldukça merak edildi. Emir'in vurulması sırasında üzeri kan olan Müge serin kanlılığı ile dikkatlerden kaçmadı.

Çukur Dizisi Arık gazeteci Emir'i öldürüp Çukur'a gönderir. Emir'in cenazesinde karısı Yamaç Koçavalı'ya bir ajanda vererek Ernedet'ler ile ilgili her şeyin orada yazılı olduğunu ve onların canlarını yakmasını söyler.

Çukur Dizisi Fazıl Kim? Kargocu Fazıl


Gazetecinin ajandasında tüm kirli işlerin listesi yer alıyor. Bu işler arasında Avrupaya uyuşturucu gönderen kargocu Fazıl diye birisi yer almaktadır. Çukur Dizisi Kargocu Fazıl rolünü canlandıran oyuncu hakkında detaylar geliyor....

Yorum Gönder for "Çukur Dizisi Müge Kimdir? Fazıl'ın Kızı "