Skip to content Skip to sidebar Skip to footer

Widget HTML #1

Çukur Kahvede Çalışan Nedim'in Görüştüğü Kişi Kim?

Çukur Kahvede Çalışan Nedim'in Görüştüğü Kişi Kim?


Çukur Kahvede Çalışan Nedim'in Görüştüğü Kişi dizi hayranları tarafından oldukça merak edildi. Çukur Dizisi Çiçek Budayan gizemli kişinin kim olduğu ve diziye ne zaman dahil olacağı gibi konular Çukur hayranlarının merakını uyandıran konular arasında yerini aldı. 

Çukur Mahallesinde Kahvede Çalışan ve ayağı sakatmış numarası yapan Nedim'in kimin adamı olduğu gizemini korurken son yaptığı işte başarısı olduktan sonra Çiçek budayan birisinin yanına gitti. 

Çukur Çiçek Budayan Gizemli adam Nedim'e bir takım direktifler verdi ancak dizide ne sesi duyuldu nede görüntüsü ekranlara verildi. Hal böyle olunca dizi hayranları çiçek budayan gizemli adamı merak etti.? Peki Çukur Dizisi Çiçek Budayan Gizemli Adam Kim? 

Çukur Dizisinde ilk bölümden itibaren gizemli kişiler yer almakta ve dizide bir süre gizemini korumaktadır. Çukur Nedim'in görüştüğü Gizemli Kişi hakkında tahminlerinizi yorum alanından bekliyoruz.

Çukur Kahvede Çalışan Nedim'in Görüştüğü Kişi Kim?
Çukur Kahvede Çalışan Nedim'in Görüştüğü Kişi Kim?
Çukur Dizisinde Nedim karakterini canlandıran oyuncunun gerçek adı İlkay Akdağlı 21 Ağustos 1973 tarihinde Ankara ilinde dünyaya gelmiştir. 

1 yorum for "Çukur Kahvede Çalışan Nedim'in Görüştüğü Kişi Kim?"

  1. Önceki bölüm Karaca'nın çocukluk hayalini gösterirken spoiler verildi zaten o kişi İdris koçovalı hatta yamacın şuan ki içinde bulunduğu zor durumdan çıkmasının tek yolu'da İdris koçovalı'dan geçiyor.

    YanıtlaSil