Dizi Haberleri, Dizi Oyuncuları, Yabancı diziler, Dizi Özetleri, Dizi Fragmanları, Dizi Yorumları, Dizi Kıyafetleri

Emanet Dizisi 1.Bölüm Özeti 2.Bölüm Fragmanı

Emanet Dizisi 1.Bölüm Özeti 

Kanal 7 ekranlarında ilk bölümü ile ekranlara gelen Emanet dizisi 7 Eylül akşamı  izleyenler ile buluştu. Dizinin ilk bölümde oyuncular ve karakterler tanıtıldı. Emanet Dizisi Çocuk Oyuncu Yusuf dizinin ilk dakikalarında amcası ile birlikte ekranlara geldi. Amcası tarafından sert bir şekilde nasihat ve öğütler verilen küçük Yusuf korku dolu gözlerle amcasını dinledi. Emanet Seher ise hasta babasına Gaziantep yöresine ait yemekler yapmaktaydı.
Emanet Dizisi 2.Bölüm Fragmanı
Emanet Dizisi 1.Bölüm Özeti 2.Bölüm Fragmanı
Seher’in babası masadaki tüm yemekleri beğenirken baklava tatlısını görünce masadan kaldırmasını ister. Seher’in ablasının en sevdiği tatlı olan Baklavayı masada görmeye tahammül edemeyen Seher’in babası aslında kızının 6 yıldır gelmemesine oldukça üzülmektedir. Seher’in ablasının Kırımlılara gelin olmasına babası oldukça içerlemiş ve onu affedememiştir. Seher ise babasına ömür kısa  bu kadar küslük yetmez mi diyerek ona özleyip özlemediğini sorar. Emanet Seher babasına ayrıca torunun suçu ne diyerek ablasının babasını çok sevdiğini söyler. 
Emanet Dizisi 2.Bölüm Fragmanı
Emanet Dizisi 1.Bölüm Özeti 2.Bölüm Fragmanı
Emanet Seher babasına ablasının oğluna Yusuf ismini koyduğunu söyler. Yusuf’un Yengesi Emanet Dizisi İkbal hanım ile birlikte kalmaktadır. Bakıcısı Emanet Dizisi Selma ise ona yemek yedirmek için oldukça zorlanmaktadır. Küçük Yusuf’un annesi hasta bir şekilde yatmaktadır. Annesinin yanına giden  Yusuf çorbasını onun içirmesini istese de annesi yataktan doğrulmayı başaramaz. 
Emanet Dizisi 2.Bölüm Fragmanı
Emanet Dizisi 1.Bölüm Özeti 2.Bölüm Fragmanı

Emanet Dizisi 1.Bölüm İzleyici Yorumları 

Seher’e gelen bir telefon ile ablasının acı haberini alır. Taksi ile hastaneye gelen Seher burada Yaman kardeşi ve onun karısını görür. Ablasının ameliyata alındığı sırada onunla kısa bir konuşma yapar. Seher’in ablası ameliyat masasında Yusuf sana emanet diyerek konakta onlara bıraka yavrumu der. Annesinin hastaneye kaldırıldığından haberi olamayan Küçük Yusuf ise elinde çorba kasesi ile konakta dolaşır. Hastanede ise Yusuf’un amcası nasıl düştüğünü anlamaya çalışmaktadır. Hastanede Yusuf’un annesinin ameliyattan çıkamadığını hem Seher ve diğerleri öğrenir. Seher ablasının ölüm haberi ile adeta yıkılır. 
Emanet Dizisi 1.Bölüm Özeti
Emanet Dizisi 1.Bölüm Özeti 

Seher’in ölümü sonrası mezarlık sahnesi oldukça hızlı geldi. Annesinin öldüğünü küçük Yusuf’a söyleyemeyen aile Yusuf’un hem annesiz hemde babasız kaldığını söylerler. Seher’in ablasının mezarı üzerinde gözyaşlarını tutamayan babası Kevser’i affettiğini ağlayarak söyler. 
Daha fazla mesaj

MasterChef 36. Bölüm İzle Youtube | 10 Ağustos 2022

Doya Doya Moda 17. Bölüm İzle Youtube | 9 Ağustos 2022

Weptekno.com Açıldı

Diğer Yandan Emanet Dizisi Yaman ise adamlarına mezarlık ta sorun çıkıp çıkmadığını sorar. Yaman’ın mezarlıklar ile arasının iyi olmadığı da o anda anlaşılır. Yusuf’un babası Yalçın dan sonra ve annesi Kevser’i kaybeden Yusuf ise çaresiz bir şekilde camdan amcasını izlemektedir. Yusuf eve gelen misafirlerin neden geldiğini evin çalışanlarına sorarak annesinin neden halen hastaneden gelmediğini sorar. Emanet Dizisi Neslihan karakteri ise evin çalışanlarından birisi olarak karşımıza çıkar bu esnada. 
emanet 1.bölüm özet
emanet 1.bölüm özet

Emanet Dizisi 2.Bölüm Fragmanı

Yaman’ın abisi Ziya ise çiçekleri ile bahçede uğraşmakta ve habire gidiyorlar diyerek dert yanmaktadır. 
Seher ise babasına Yusuf’un resmini göstererek ablasının Yusuf’u kendisine emanet ettiğini ve onu orada bırakamayacaklarını söyler. Seher’in babası ise onların çocuğu vermeyeceğini söyler. Seher ablamın Emaneti diyerek Yusuf’u alacağını söyler. 
Yusuf ise amcasına annesinin yaptığı kağıt gemiyi göstererek büyüyünce kocaman gemi yapacağını söyler. Amcası Yaman küçük Yusuf’a Aslan Parçası diyerek hitap eder. Amcası Yusuf’a abim yok artık senin yanın benim yanım dese de Yusuf benim yanım annemin yanı der. Yaman Yusuf!a annesinin öldüğünü bu esnada söyleyemez ve geç olduğunu ve yatması gerektiğini söyler.
Yusuf’un Teyzesi Seher konağa gelerek Yusuf’u görmek istediğini söyler kapıdaki güvenliğe. Ancak güvenlik tarafından bu talep reddedilir. Bu sırada kapıdan araba ile Çıkan İkbal hanımı gören Seher bu durumu ona iletir. Emanet Dizisi İkbal hanım Yusuf’un teyzesi Seher’in Yusuf’u görmesine müsaade eder.
Emanet Dizisi 1.Bölüm Özeti
Emanet Dizisi 1.Bölüm Özeti 

Yusuf ile Teyzesi Seher’in buluşması dizide adeta duygu dolu anların yaşanmasına sahne olur. Seher Yusuf’u karşısında görünce gözyaşlarına hakim olamaz. Teyzesi Seher Yusuf’a teyzesi olduğunu söyler. Yusuf dedesinin nerede olduğunu sorar. Küçük Yusuf Dedesine gitmek istediğini söyleyince Seher hanım konak çalışanlarından çocuğun montunu getirmelerini söyler. Çalışanlar ise buna izin vermeyince Seher hanım konak çalışanlarını Yaman bey ile korkutarak Yusuf’u evden çıkartmayı başarır.

Oyla post
3 Yorumlar
 1. Unknown diyor

  Benim anlamadığım şey şu madem yusufun babası ziya ve yamanın abisi diğer bölü lerde zya anlayırken sadece yamanı anlatıyor biz iki kardeş falan diye

  1. Hakan diyor

   3 kardeşler ali komiser de var

 2. Hakan diyor

  Yusufun babası kim

Cevap bırakın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

Güncel Haberler