Skip to content Skip to sidebar Skip to footer

Widget HTML #1

Emanet Dizisi Karanfil Kim? Gerçek Adı

Emanet Dizisi Karanfil Kim? Gerçek Adı 

Emanet Dizisi Karanfil rolünü canlandıran oyuncunun gerçek adı Özge Agyar'dır. Kısa bir zaman sonra Kanal 7 ekranlarında yayınlanacak olan Emanet Dizisinde Karanfil karakteri dizide oldukça sık olarak ekranlara gelecektir. 

Karanfil karakterini canlandıran  Özge Agyar  Feridun Fikret Management oyuncusudur. Oyunculuk dışında fotoğraf çekme hobisi vardır. 2019 yılında Yemin dizisinde bir polisi canlandıran Özge Agyar'ın ikinci dizisi ise Emanet dizisi olacak. 

Özge Agyar Dizileri ve Filmleri (Emanet Karanfil)

Emanet (Karanfil) – 2020
Yemin (Polis) – 2019

Günlük diziler ile adını sıkça duyuran Kanal 7 ekranlarında 7 Eylül günü ilk bölümü ile ekranlara gelecek olan Emanet Dizisi Karanfil karakterini canlandıran Özge Agyar hakkında bilgiler verdiğimiz yazımızın burada sonuna geldik. 

Emanet Dizisi Yorumları ve Dizi analizleri vipdiziçnet adresinde sizlere günlük olarak duyurulacaktır. Emanet Dizisi Begüm hakkında detaylar için bağlantıyı ziyaret edebilirsiniz. 
Emanet Dizisi Karanfil Kim? Gerçek Adı
Emanet Dizisi Karanfil Kim? Gerçek Adı 

Yönetmenliğini Ayhan Özen ve  Taner Tunç'un yaptığı Emanet Dizisinde Halil İbrahim Ceyhan, Sıla Türkoğlu, Berat Yusuf Özkan, Gülderen Güler Melih Özkaya, Tolga Pancaroğlu, Gülay Özdem, Gözde Gürkan, Hilal Yıldız, Oğuz Yağcı, Osman Aydın, Ömer Gecü, Binnaz Ekren, Zeynep Naz, Derya Ertun, Mehmet Ali Aydın, Özge Ağyar, Volkan Yıldırım, Hayat Olcay gibi isimler dizide yer alacak. Senaryosunu Başak Yazı Odası'nın yazdığı Emanet Dizisi Karamel Yapım tarafından yapılmaktadır. 

Yorum Gönder for "Emanet Dizisi Karanfil Kim? Gerçek Adı "