Dizi Haberleri, Dizi Oyuncuları, Yabancı diziler, Dizi Özetleri, Dizi Fragmanları, Dizi Yorumları, Dizi Kıyafetleri

Gelinim Mutfakta Kaynana Aynur ve Gelin Sinem Kimdir?

Gelinim Mutfakta Kaynana Aynur ve Gelin Sinem Kimdir?

Sevilerek izlenen Gelinim Mutfakta Yarışması tüm heyecanı ile devam ederken 21 Eylül Pazartesi günü yarışmaya Kaynana Aynur ve Gelini Sinem yeni yarışmacılar olarak katıldı. 
Yarışmada geçen hafta finalinde düşük puan alarak veda eden isimleri Kaynana Züleyha ve Gelini Miray olmuştu. Bu yarışmacıların yerine ise bu hafta Kaynana Aynur ve Gelini Sinem katıldı. Oldukça iddialı bir şekilde yarışmaya giriş yapan gelin ve kaynana bakalım nasıl bir performans sergileyecekler.
Kaynana Aynur’un ilk izlenimleri Züleyha gibi bol birli puanlar yapmayacağını, lakin gözü açık bir kaynana olduğu için devamlı gelinin bulabilecek bir kaynana imajı da çizmiyor değil.

Gelinim Mutfakta Sinem Kimdir? Yeni Yarışmacı 

Gelinim Mutfakta Sinem Kimdir? Yeni Yarışmacı
Gelinim Mutfakta 21 Eylül Yeni Yarışmacı Sinem oldukça iddialı birisi olarak yarışmaya katılıyor. İstanbul ilinde yaşayan Sinem hanım aslen’de İstanbul’lu. Yemek yapmayı oldukça seven Sinem hanım haksızlığı sevmeyen birisi. 
Daha fazla mesaj

Hamilelerin Kullanabileceği Güneş Kremleri Nelerdir ?

Konuşanlar’da gülmeler efekt mi? Tiktok fenomeni…

Gelinim Mutfakta Sinem hanım 1,71 boyunda ve 59 kilo ağırlığında. Aynur hanımın gelini Sinem kendi deyimi ile ‘Rakip olarak kimseyi görmediğini’ ifade ediyor. Sinem arabanın ön koltuğuna ben varken oturamazsın derken kaynanasına kaynanası ise açarım kapıyı otururum ön koltuğa dedir. 

Gelinim Mutfakta Kaynana Aynur Kimdir? (Sinem’in Kaynanası) 

Gelinim Mutfakta Kaynana Aynur Kimdir? (Sinem'in Kaynanası)
Sinem hanımın kaynanası Aynur hanım oldukça neşeli birisi. İstanbul ilinde ikamet eden kaynana Aynur Gelinine yemek konusunda güveniyor.  1,63 boyunda ve 60 kilo ağırlığında olan Kaynana Aynur kendi deyimi ile yarışmaya ‘Hızlı Bir Şekilde’ geldik diyerek diğer yarışmacılara göz daha verdiler. 
Gelininin yüksek puanlar alacağını ifade eden Aynur hanım  ve gelini bakalım nasıl performans gösterecekler. 
Gelinim Mutfakta Yarışmasına 21 Eylül günü katılan gelin Sinem ve Kaynanası Aynur kaç puan aldı? Hangi Yemekleri Yaptı? konuları ile ilgili olarak program sonrasında yayınımız güncellenecek tir. 
Derecelendirmek için tıklayın!
[Toplam: 0 Ortalama: 0]
Cevap bırakın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

Güncel Haberler