Dizi Haberleri, Dizi Oyuncuları, Yabancı diziler, Dizi Özetleri, Dizi Fragmanları, Dizi Yorumları, Dizi Kıyafetleri

Gelinim Mutfakta Zeynep Kalyon Gökçe Kim? Kaç Puan Aldı

Gelinim Mutfakta Zeynep Kalyon Gökçe Kim? 

Gelinim Mutfakta Yarışması yeni sezonda yeni gelin ve kaynana ile başladı. Sevilen yarışma programında 14 Eylül Pazartesi günü başlayan ilk bölümde yarışmaya dahil olan Gelinim Mutfakta Zeynep Kalyon Gökçe ile kaynanası Yasemin Gökçe oldu.
Geçtiğimi sezonu 22 Mayıs itibari ile tamamlayan yarışma ilk sezonu ile bugün başladı. Programın yeni sezonuna katılan Gelinim Mutfakta Zeynep Kalyon Gökçe ve kaynanası Yasemin merak konusu oldu. 
Gelinim Mutfakta Zeynep Kalyon Gökçe Trabzonlu. Kendi deyimi ile hırslı birisi olduğunu söyleyen yarışmacı aynı zamanda rekabeti de seven birisi. Yarışmaya katılmayı kendisi isteyen gelin Zeynep Trabzon ilinin Of ilçesinde 1988 yılında dünyaya gelmiş. Ev hanımı olan yarışmacı elinin lezzetine güvendiğini ifade ediyor. 
Daha fazla mesaj

Hamilelerin Kullanabileceği Güneş Kremleri Nelerdir ?

Konuşanlar’da gülmeler efekt mi? Tiktok fenomeni…

Gelinim Mutfakta Yarışması Yasemin’in gelini Zeynep Kalyon Gökçe hanımı instegramda takip etmek isterseniz eğer @zeynepkalyonn adresinden ulaşabilirsiniz. Zeynep hanımın kaynanası Yasemin hanım ise Trabzonlu ve 56 yaşında. Gelinini çok seven Yasemin ona güvendiğini de dile getiriyor. 
Gelinim Mutfakta Zeynep Kalyon Gökçe Kim? Kaç Puan Aldı
Gelinim Mutfakta Zeynep Kalyon Gökçe Kim? Kaç Puan Aldı 
Derecelendirmek için tıklayın!
[Toplam: 0 Ortalama: 0]
Cevap bırakın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

Güncel Haberler