Skip to content Skip to sidebar Skip to footer

Widget HTML #1

Hekimoğlu Dizisi Elif Kimdir? Çocuk Oyuncu

Hekimoğlu Dizisi Elif Kimdir? Çocuk Oyuncu 

Hekimoğlu Dizisi 18. Bölümde dizide oldukça duygusal anların yaşanmasına sebep olan çocuk oyuncu Elif rolünün hakkını vererek izleyenlerden tam not aldı. Dizinin 18. Bölüm Fragmanında tek gözü sargılı bir şekilde Emar cihazına giren ve yaptığı konuma ile yaşından büyük birisi gibi davranan küçük elif ile Ateşoğlu arasında geçen diyalog duygu dolu anların yaşanmasına sebep oldu. Peki Hekimoğlu Beyninde Tümör Olan elif Kimdir?

Hekimoğlu Elif Kimdir? Çocuk Oyuncu

Hekimoğlu Dizisi Elif karakterini canlandıran çocuk oyuncu hakkında bilgilere geçmeden önce fragmanda neler izledik tekrar hatırlayalım. Ölmek Üzere olan küçük bir kızı sevemez miyim? cümlesi ile küçük elif'in hastalığının ciddi olduğu anlaşılıyor. Beyninde Tümör bulunduğu Küçük elif'in ailesine söylendi. 
Hekimoğlu Dizisi Elif Kimdir? Çocuk Oyuncu
Küçük Elif Ölmek İsteyip İstemediğimi mi ? Soruyorsunuz cümlesi ile çaresizliğin büyük küçük dinlemediği duygusunu yaşattı. Doktor Ateş Hekimoğlu Elif'e bunları çekeceksin Bir çok insan bunları istemez bitsin de kurtulayım der şeklinde açıklamada bulunur. Küçük elif ise Ama Annemin bana ihtiyacı var diyerek gözyaşlarına boğulur ve  Ben Annemi Çok seviyorum der. 

Hekimoğlu Dizisi Elif Kimdir?

Hekimoğlu Dizisi Çocuk Oyuncu Elif ameliyat olur ancak fragmandan anladığımız kadarı ile ameliyat iyi gitmez. Dizinin orjinalindeki bu sahnelerin çok duygusal olduğu ise gelen bilgiler arasında. Hekimoğlu Elif hakkında detaylar geldiğinde yazımız güncellenecektir. 

Yorum Gönder for "Hekimoğlu Dizisi Elif Kimdir? Çocuk Oyuncu "