Dizi Haberleri, Dizi Oyuncuları, Yabancı diziler, Dizi Özetleri, Dizi Fragmanları, Dizi Yorumları, Dizi Kıyafetleri

Hercai Dizisi Aslan Aslanbey Kim? Gerçek Adı

Hercai Dizisi Sultan’ın Oğlu Aslan Aslanbey Kimdir?

Cuma akşamlarının fenomen dizisi Hercai oyuncu kadrosunu güçlendirmeye devam ediyor. Yeni sezonda Hercai Dizisi Arslanbey ailesinden Sultan’ın oğlu Aslan karakteri ile Doğan Bayraktar dahil oluyor. 
Hercai Dizisi Aslan Aslanbey karakteri ile diziye dahil olan Doğan Bayraktar Savaşçı Dizisinde son olarak rol almıştı. Oyuncu ve karakter hakkında detaylar vipdizi.net farkı ile yazımızın devamında….

Hercai Dizisi Aslan Aslanbey Kim? Gerçek Adı 

Hercai Aslan Aslanbey rolünü canlandıran oyuncunun gerçek adı Doğan Bayraktar 8 Ağustos 1995 yılında İstanbul ilinde dünyaya gelmiştir. Sivil Havacılık ve Kabin Memurluğu bölümünü Nişantaşı Üniversitesinde tamamlamıştır. 1.87 boyunda ve 82 kg ağırlığındadır. 2015 yılında katıldığı Best Model of Turkey isimli yarışmadan sonra modellik ve oyunculuğa adım atmıştır. [email protected]  Managerlik oyuncusudur. 
Hercai Dizisi Aslan Aslanbey Kim? Gerçek Adı
Hercai Dizisi Aslan Aslanbey Kim? Gerçek Adı 
Daha fazla mesaj

MasterChef 36. Bölüm İzle Youtube | 10 Ağustos 2022

Doya Doya Moda 17. Bölüm İzle Youtube | 9 Ağustos 2022

Weptekno.com Açıldı

Fox Tv ekranlarında yayınlanan Savaşçı isimli dizide Astsubay Kıdemli Üstçavuş Selçuk Yenilmez karakterini canlandırmıştır. Hercai Aslan Aslanbey karakterinin nasıl bir karakter olacağı hakkında şimdilik net bir detay bulunmuyor. 

Hercai Aslan Aslanbey Hangi Dizilerde Oynamıştır?

Hercai dizisinde Aslan Aslanbey rolü ile ekranlara gelen oyuncu bu diziden önce Savaşçı Dizisinde Selçuk karakteri ile özel kuvvetler komutanlığında bir astsubayı canlandırmıştır.
Hercai Aslan  – 2020
Savaşçı (Selçuk) – 2017 / 2019
Hercai Aslan Aslanbey karakterini canlandıran Doğan Bayraktar hakkında bilgiler verdiğimiz yazımızın burada sonuna geldik. 
Oyla post
Cevap bırakın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

Güncel Haberler