Skip to content Skip to sidebar Skip to footer

Widget HTML #1

Hercai Dizisi Aslan Aslanbey Kim? Gerçek Adı

Hercai Dizisi Sultan'ın Oğlu Aslan Aslanbey Kimdir?

Cuma akşamlarının fenomen dizisi Hercai oyuncu kadrosunu güçlendirmeye devam ediyor. Yeni sezonda Hercai Dizisi Arslanbey ailesinden Sultan'ın oğlu Aslan karakteri ile Doğan Bayraktar dahil oluyor. 

Hercai Dizisi Aslan Aslanbey karakteri ile diziye dahil olan Doğan Bayraktar Savaşçı Dizisinde son olarak rol almıştı. Oyuncu ve karakter hakkında detaylar vipdizi.net farkı ile yazımızın devamında....

Hercai Dizisi Aslan Aslanbey Kim? Gerçek Adı 


Hercai Aslan Aslanbey rolünü canlandıran oyuncunun gerçek adı Doğan Bayraktar 8 Ağustos 1995 yılında İstanbul ilinde dünyaya gelmiştir. Sivil Havacılık ve Kabin Memurluğu bölümünü Nişantaşı Üniversitesinde tamamlamıştır. 1.87 boyunda ve 82 kg ağırlığındadır. 2015 yılında katıldığı Best Model of Turkey isimli yarışmadan sonra modellik ve oyunculuğa adım atmıştır. Ataberk@icon-talent.com  Managerlik oyuncusudur. 
Hercai Dizisi Aslan Aslanbey Kim? Gerçek Adı
Hercai Dizisi Aslan Aslanbey Kim? Gerçek Adı 

Fox Tv ekranlarında yayınlanan Savaşçı isimli dizide Astsubay Kıdemli Üstçavuş Selçuk Yenilmez karakterini canlandırmıştır. Hercai Aslan Aslanbey karakterinin nasıl bir karakter olacağı hakkında şimdilik net bir detay bulunmuyor. 

Hercai Aslan Aslanbey Hangi Dizilerde Oynamıştır?

Hercai dizisinde Aslan Aslanbey rolü ile ekranlara gelen oyuncu bu diziden önce Savaşçı Dizisinde Selçuk karakteri ile özel kuvvetler komutanlığında bir astsubayı canlandırmıştır.

Hercai Aslan  – 2020
Savaşçı (Selçuk) – 2017 / 2019

Hercai Aslan Aslanbey karakterini canlandıran Doğan Bayraktar hakkında bilgiler verdiğimiz yazımızın burada sonuna geldik. 

Yorum Gönder for "Hercai Dizisi Aslan Aslanbey Kim? Gerçek Adı "