Dizi Haberleri, Dizi Oyuncuları, Yabancı diziler, Dizi Özetleri, Dizi Fragmanları, Dizi Yorumları, Dizi Kıyafetleri

İyi Günde Kötü Günde Dizisi Sarp Kim? Gerçek Adı

İyi Günde Kötü Günde Dizisi Sarp Kim? Gerçek Adı 

İyi Günde Kötü Günde Dizisi Sarp karakterini canlandıran oyuncunun gerçek adı Mehmet Ozan Dolunay 1992 yılında İstanbul ilinde dünyaya gelmiştir. Star Tv ekranlarında bu sezon ekranlara gelecek olan dizide Ozan Dolunay Sarp rolü ile ekranlarda olacak. O3 Medya tarafından hazırlanan dizinin başrollerinde Elçin Sangu, Ozan Dolunay ve Yasemin Allen gibi isimler yer almaktadır.
Dizide Leyla, Sarp ve Melisa karakterleri dizinin ana karakterleri olacak. Çekimlerine kısa bir süre sonra İstanbul ilinde başlayacak olan Dizide rol alan Sarp karakteri ve bu karakteri canlandıran Ozan Dolunay hakkında detaylı bilgilere vipdizi.net olarak yazımızın devamından ulaşabilirsiniz. 

Dram ve komedi dizisi olması beklenen İyi Günde Kötü Günde Dizisi Sarp rolünü oynayacak olan Ozan Dolunay 1991 yılında dünyaya gelmiştir. 1,79 metre boyunda olan oyuncu 80 kg ağırlığındadır. Makine Mühendisliği okuyan yakışıklı oyuncu Koç Üniversitesi mezunudur. Atv ekranlarının sevilen dizisi Milyoner isimli yarışmaya da katılan Dolunay yarışmadan sonra aldığı eğitimler ile dizi sektörüne giriş yapmıştır. 

Canlandırdığı Barış rolü ile 2015 yılında Tatlı Küçük Yalancıklar isimli dizide rol alan oyuncu bir yıl sonra Oyunbozan dizisinde Rüzgar karakterlerine hayat vermiştir. 2017 yılında Dolunay Lise Devriyesi isimli gençlik dizisinde rol almış ve bu dizide Yiğit rolü ile oldukça sevilmişti. Darısı Başımıza Dizisi Ozan ve sevilen dizi Zalim İstanbul’da Cenk rollerini canlandırmıştır. Şimdilerde İyi Gğnde Kötü Günde Dizisi Sarp rolünü canlandırmaktadır. 

İyi Günde Kötü Günde Dizisi Sarp Dizileri

Zalim İstanbul (Cenk) – 2019
Darısı Başımıza (Ozan) – 2018
Lise Devriyesi (Yiğit) – 2017
Yüksek Sosyete (Mert) – 2016
Oyunbozan (Rüzgar) – 2016
Tatlı Küçük Yalancılar (Barış) – 2015

İyi Günde Kötü Günde Dizisi Sarp Kim? Gerçek Adı
İyi Günde Kötü Günde Dizisi Sarp Kim? Gerçek Adı 
İyi Günde Kötü Günde Dizisi Sarp karakterini canlandıran Ozan Dolunay hakkında verdiğimiz bilgilerin burada sonuna geldik. Oyuncu ve karakter hakkında yorum bölümünden düşüncelerinizi paylaşabilirsiniz. 
Derecelendirmek için tıklayın!
[Toplam: 0 Ortalama: 0]
Cevap bırakın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

Güncel Haberler