Dizi Haberleri, Dizi Oyuncuları, Yabancı diziler, Dizi Özetleri, Dizi Fragmanları, Dizi Yorumları, Dizi Kıyafetleri

İyi Günde Kötü Günde Melisa Kim? Gerçek Adı

İyi Günde Kötü Günde Melisa Kim? Gerçek Adı 

İyi Günde Kötü Günde Melisa karakterini canlandıran oyuncunun gerçek adı Yasemin Allen  1989 yılında  Londra’da dünyaya gelmiştir. Şeref Meselesi ve Fi isimli dizilerde rol alan Yasemin Allen İyi Günde Kötü Günde dizisinde Melisa rolünü canlandıracak olan oyuncudur. Dizinin baş rollerinde yer alacak olan Yasemin Allen ile birlikte dizide Elçin Sangu ve Ozan Dolunay ile baş rolleri birlikte paylaşacaktır. 
Star ekranlarında Eylül ayı içinde ekranlara gelmesi beklenen dizide rol alan Melisa başarılı bir stilist. Moda daha çok onu takip eder dersek pek de yalan olmaz. Giydiği kıyafetler ve güzelliği ile her zaman ön planda yer alan bir oyuncudur. Melisa aynı zamanda sosyal medyada oldukça aktif bir isimdir.

Bir çok takipçisi ve peşinden koşan erkekler olsada onunda aklı dizinin ana karakterlerinden olan Sarp’dadır. İyi Günde Kötü Günde Sarp ise işlerinin yoğunluğundan pek kadınlara vakit ayıramayan birisidir. Melisa karakterini canlandıran Yasemin Allen Kimdir? Peki hep birlikte yakından tanıyalım….

İyi Günde Kötü Günde Melisa Kim? Gerek Adı
İyi Günde Kötü Günde Melisa Kim? Gerçek Adı 

Yasemin Allen Kimdir? (İyi Günde Kötü Günde Melisa)

Başarılı oyuncu 10 Temmuz 1989 tarihinde Londra’da dünyaya gelmiştir. Yasemin Kay Allen şimdilerde  31 yaşın içindedir. Icon Talent Menajerlik’in oyuncusudur. Avusturya’da oyunculuk eğitimleri almıştır. Türkiye’de Müjdat Gezen Konservatuarı Tiyatro merkezinde kamera önü oyunculuk eğitimi almıştır. 
Strike Back isimli Amerikan dizisinde rol almıştır. 2017 yılında başarılı ve güzel oyuncu  Yasemin Allen Fi isimli dizide oynamıştır. Daha sonra ise 46 Yok Olan dizisinde oynamıştır. Şimdilerde Yasemin Allen İyi Günde Kötü Günde dizisinde Melisa karakterini canlandırmaktadır. 

Yasemin Allen kendisi gibi oyuncu olan  Suna Yıldızoğlu’nun kızıdır. 1.75 boyunda  ve 52 kg ağırlığında olan oyuncu güzelliği ile ön plandadır.  Kanal 7 ekranlarında uzun dönem yayınlanan  Elif dizisinde annesi ile beraber kamera önüne çıkmıştır.

İyi Günde Kötü Günde Melisa’nın Giydiği Kıyafet ve Elbiseler

Star ekranlarında yayınlanacak olan İyi Günde Kötü Günde Dizisi Melisa karakteri moda ile ilgili olan bir karakter olduğundan giydiği kıyafet ve elbiseler oldukça merak edilmektedir. Melisa’nın bölümlerde giydiği ve tanıtımını yaptığı kıyafet ve elbiseler hakkında detaylı bilgilere bu bölümden ulaşabilirsiniz. Yorum bölümünden kıyafetlerin marka ve fiyatlarını sorabilirsiniz. 
Oyla post
1 yorum
  1. Unknown diyor

    merhaba yasemin allen'ın bölüm başında giydiği ( havaalanında ) kot etek ve siyah ceketin markası nedir ?

Cevap bırakın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

Güncel Haberler