Skip to content Skip to sidebar Skip to footer

Widget HTML #1

İyi Günde Kötü Günde Yasemin Kim? Gerçek Adı

İyi Günde Kötü Günde Yasemin Kim? Gerçek Adı 

İyi Günde Kötü Günde Dizisi Yasemin karakterini canlandıran oyuncunun gerçek adı Hande Yılmaz İstanbul ilinde  4 Nisan 1991 tarihinde dünyaya gelmiştir.  Hande Yılmaz Marmara Üniversitesi İletişim Fakültesi Radyo Tv mezunudur. Akademi 35 Buçuk Sanat Evi’nde oyunculuk eğitimi alan Hande Yılmaz Rezzan Çankır Cast Ajansı oyuncusudur. 

Hande Yılmaz Dizileri (İyi Günde Kötü Günde Yasemin)

Hande Yılmaz İyi Günde Kötü Günde Dizisi Yasemin rolü ile ekranlara gelmeden önce 2019 yılında Zengin ve Yoksul isimli filmde rol almıştı. 2019 yılında sevilen dizi Kuzey Yıldızında rol alan oyuncu bu diziden önce Aslan Ailem isimli dizide Hande rolünü oynamıştı. 

Dizi kariyerine Leyla ile Mecnun isimli dizi ile başlayan Hande Yılmaz'ın son dizi projesi ise 2020 yılında Star ekranlarında yayınlanan İyi Günde Kötü Günde dizisi oldu. 

İyi Günde Kötü Günde (Yasemin) – 2020
Zengin ve Yoksul – 2019
Kuzey Yıldızı – 2019
Aslan Ailem (Hande) – 2017 / 2018
Leyla ile Mecnun – 2011 / 2014

İyi Günde Kötü Günde Yasemin Elbise ve Kıyafetleri 

Star Tv ekranlarında ilk bölümü ile bu akşam ekranlara gelecek olan İyi Günde Kötü Günde Dizisi Yasemin karakterinin dizide giydiği elbise ve kıyafetlerin marka model ve fiyatları izleyenler tarafından oldukça merak edilmektedir. Yasemin dizide giydiği kıyafet ve elbiselerin marka model ve fiyat bilgilerini yorum alanından sorarak öğrenebilirsiniz. 

2014 yılında vizyona giren Yabani isimli filmde rol alan Hande Yılmaz bir yıl sonra ise Limonata isimli filmde rol almıştır. İyi Günde Kötü Günde Dizisi Yasemin rolünü canlandıran Hande Yılmaz hakkında verdiğimiz bilgilerin burada sonuna geldik. İyi Günde Kötü Günde Seda hakkında detaylar için bağlantıyı ziyaret edebilirsiniz. 
İyi Günde Kötü Günde Yasemin Kim? Gerçek Adı
İyi Günde Kötü Günde Yasemin Kim? Gerçek Adı 

Yorum Gönder for "İyi Günde Kötü Günde Yasemin Kim? Gerçek Adı "