Skip to content Skip to sidebar Skip to footer

Widget HTML #1

Kırmızı Oda Dizisi Aynur Kim? Gerçek Adı Yaşı

Kırmızı Oda Dizisi Aynur Kim? Gerçek Adı Yaşı 


Kırmızı Oda Dizisi Aynur karakterini canlandıran oyuncunun gerçek adı Sezin Bozacı 5 Aralık 1977 yılında İstanbul ilinde dünyaya gelmiştir. Bilgisayar Mühendisliği Bölümünü İTÜ tamamlamıştır. Daha sonra Yüksek Lisansını Film ve Drama alanında Kadir Has Üniversitesinde yapmıştır. Ali Sabuncugil ajansına bağlı olarak çalışan Sezin Bozacı Kırmızı Oda Dizisi Aynur rolünü canlandıran isimdir. 

İlk bölümü ile Tv 8 ekranlarında izleyenler ile buluşan Kırmızı Oda Dizisi Aynur rolünü canlandıran Sezin Bozacı 2014 yılında Neriman karakteri ile Şeref Meselesi isimli dizide rol almıştı.

 İki yıl sonra Emine rolü ile Babam ve Ailesi isimli dizide rol almıştır. Bartu Ben isimli filmde ise Şermin karakteri ile izlediğimiz oyuncu Aşk Ağlatır dizisinde Sezin rolünü canlandırdı. Şimdilerde Kırmızı Oda Aynur karakterine hayat vermektedir. 

Sezin Bozacı  (Kırmızı Oda Aynur) Dizileri ve Filmleri

Kırmızı Oda (Aynur) – 2020
Aşk Ağlatır (Sezin) – 2019
Bartu Ben (Şermin) – 2018
Babam ve Ailesi (Emine) – 2016
Şeref Meselesi (Neriman) – 2014
Kırmızı Oda Dizisi Aynur Kim? Gerçek Adı Yaşı
Kırmızı Oda Dizisi Aynur Kim? Gerçek Adı Yaşı 

Kırmızı Oda Dizisi Aynur karakterini canlandıran Sezin Bozacı hakkında bilgiler verdiğimiz yazımızın burada sonuna geldik. Kırmızı Oda Dizisi Oyuncuları hakkında detaylar için bağlantıyı ziyaret edebilirsiniz. 

1 yorum for "Kırmızı Oda Dizisi Aynur Kim? Gerçek Adı Yaşı "