Dizi Haberleri, Dizi Oyuncuları, Yabancı diziler, Dizi Özetleri, Dizi Fragmanları, Dizi Yorumları, Dizi Kıyafetleri

Kırmızı Oda Dizisi Meliha’nın Ablası Güler Kimdir?

Kırmızı Oda Dizisi Meliha’nın Ablası Güler Kimdir?

Kırmızı Oda Dizisi Meliha‘nın Ablası Güler karakterini canlandıran oyuncunun gerçek adı Su Burcu Yazgı Çoşkun 15 Nisan 2004 doğumludur. İkinci bölümü ile ekranlar gelen Kırmızı Oda Dizisi Meliha’nın ablası Güler rolü ekranlara gelen oyuncu dizide zaman zaman ekranlara gelerek duygu dolu anların yaşanmasına sebep oldu. 
Daha fazla mesaj

En Hamarat Benim 20 Haziran 2022 Puanları (Ceylan) |…

Bez ve Mama Yardımı Başvurusu E-Devlet (2022)

Kırmızı Oda Dizisi Güler karakterini canlandıran Su Burcu Yazgı Çoşkun Özlem Duran Menajerlik oyuncusudur. Naz karakteri ile Kuzgun dizisinde oynayan oyuncu Elif Su karakteri ile Aşk Yeniden isimli dizide rol aldı. 
Şimdilerde Kırmızı Oda Dizisi Meliha‘nın Ablası rolü Güler karakteri ile ekranlarda olan oyuncu “Bizim Hikaye” dizisinde  Ceylan karakterini canlandırmıştı. Koç Burcu olan oyuncunun yer aldığı dizi ve filmler ise şunlardır.

Kırmızı Oda Meliha‘nın anlattıklarına göre Meliha’nın Ablası kardeşlerine adeta bir anne gibi bakmış. Bir tarafta köylülerin baskısı diğer tarafta ise çocuk olan kardeşlerin yaşadığı çileler ile uğraşan Meliha’nın ablası Güler… İrili Ufaklı 6 çocuk ortada kaldıktan sonra Meliha’nın ablasının verdiği hayat mücadelesini dinledik Kırmızı Oda Son bölümde.

Korku ve endişe içinde yaşayan çocuklar Doktor hanımın deyimi ile hayatla göze göz dişe diş savaşmışlar. Meliha’nın ablası 5 kardeşini de yanına alarak köyün dışından dışından Kasaba’ya gitmişler. Kasabadan otobüs ile İstanbul’a gitmişler. Meliha’nın ablası kardeşleri ile birlikte İstanbul iline geldikten sonra Çaresizlikten kendisini feda ederek kardeşleri için ev tutar. Meliha daha sonra ablasını bir daha hiç göremez. Sadece telefon ile ablası ile görüşebilir.

Kırmızı Oda Dizisi Meliha'nın Ablası Güler Kimdir?
Kırmızı Oda Dizisi Meliha’nın Ablası Güler Kimdir?

Kırmızı Oda Dizisi Meliha’nın Ablası Güler Oynadığı Diziler

Kara Yazı (Songül Uluçınar, 2017)
Kadın (Bahar’ın küçüklüğü, 2017)
Bizim Hikaye (Ceylan, 2017)
Aşk Yeniden (Elif Su, 2015)
Sana Bir Sır Vereceğim (Zeynep, 2013)
Karadayı (Neşe, 2012)
Bizi Hatırla (2018)
Sen Üzülme (Mine, TV Filmi 2013)
[email protected]: Bir Cin Vakası (2012)
Kırmızı Oda Alya rolünü canlandıran oyuncu hakkında detaylı bilgilere bağlantıdan ulaşabilirsiniz.
Derecelendirmek için tıklayın!
[Toplam: 0 Ortalama: 0]
Cevap bırakın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

Güncel Haberler