Dizi Haberleri, Dizi Oyuncuları, Yabancı diziler, Dizi Özetleri, Dizi Fragmanları, Dizi Yorumları, Dizi Kıyafetleri

Kırmızı Oda Dizisi Meliha’nın Kızı Kimdir?

Kırmızı Oda Dizisi Meliha’nın Kızı Kimdir? 

Kırmızı Oda Dizisi Meliha’nın Kızı ilk bölümde dizi hayranları tarafından merak edilen karakterlerden birisi oldu. Karakter ismi ilk bölümde söylenmeyen Meliha’nın kızı rolünü canlandıran oyuncunun gerçek adı Deniz Altan İstanbul ilinde 1994 yılında dünyaya gelmiştir.

İntihar etmek isteyen ve psikolojik sorunları olan Kırmızı Oda Meliha karakterinin kızı olarak dizide yer alan Deniz ALTAN Kimdir? Detaylar yazımızın devamında….
Meliha hanımın kızı onu annesini doktora götüren kızı doktor hanıma onun uzun süredir konuşmadığını söyler. Doktor ile başbaşa kalan Meliha ise güzel bir ilahi okur. 
Kırmızı Oda Dizisi Meliha'nın Kızı Kimdir?
Kırmızı Oda Dizisi Meliha’nın Kızı Kimdir? 
Daha fazla mesaj

Kırmızı Oda Meliha’nın Kızı Gerçek Adı Yaşı Dizileri

Kırmızı Oda Dizisi Meliha’nın kızı rolünü canlandıran Deniz Altan Aşk Ağlatır dizisinde Çiçek karakteri ile ekranlara gelmişti son olarak. 1994 yılında dünyaya gelen oyuncu İstanbul Üniversitesi Güzel Sanatlar Fakültesi Tiyatro Bölümü mezunudur. Ayrıca oyuncu Sadri Alışık Akademisi’nde eğitim almıştır.
Deniz Altan sevilerek izlenen dizilerden olan “Öyle Bir Geçer Zaman Ki” isimli dizide Seher rolü ile ekranlara geldi. Hayat Şarkısı isimli dizide de rol almıştır.
Kırmızı Oda Dizisi Meliha’nın kızı rolünü canlandıran Deniz Altan hakkında bilgiler verdiğimiz yazımızın burada sonuna geldik. İlk bölümü ile ekranlara gelen dizide merak edilen bir başka oyuncu ise Kırmızı Oda Hüseyin karakteri oldu. Çay ocağında çalışan Hüseyin hakkında detaylar için bağlantıyı ziyaret edebilirsiniz.  
Derecelendirmek için tıklayın!
[Toplam: 0 Ortalama: 0]
Cevap bırakın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

Güncel Haberler