Dizi Haberleri, Dizi Oyuncuları, Yabancı diziler, Dizi Özetleri, Dizi Fragmanları, Dizi Yorumları, Dizi Kıyafetleri

Maria Mustafa Dizisi Nadire Kim? Gerçek Adı

Maria Mustafa Dizisi Nadire Kim? Gerçek Adı 

Maria ile Mustafa Dizisi Nadire karakterini canlandıran oyuncunun gerçek adı Ezgi Çelik 1984 yılında dünyaya gelmiştir. Yüksek Eğitimini Mimar Sinan Üniversitesi Devlet Konsevartuvarı Tiyatro Bölümünde tamamlamıştır. Bir çok dizi ve projede yer alan Ezgi Çelik Maria ile Mustafa Dizisinde Nadire rolünü canlandıracaktır.


Maria Mustafa Dizisi Nadire dizide rol alan Kudret karakterinin en büyük çocuğudur. Candemir Ailesinde yaşayan en sert karakterler arasında yer almaktadır. Daha küçük yaşta anneleri vefat ettiği için kardeşlerine hem ablalık hemde annelik yapmıştır. Bu sebeple kardeşleri tarafından sözü dinlenilen birisidir.

Maria Mustafa Dizisi Nadire kocası Halil’i yıllar yıllar önce kaybetmiştir. Kocasının ölümü sonrasında onun ölümünden sorumlu tuttuğu Nihat Yalçınoğlu’na  büyük bir kin ve  düşmanlık beslemektedir. 

Maria Mustafa Nadire Gerçek Adı 

Maria ile Mustafa Nadire rolü ile ekranlara gelecek olan Ezgi Çelik İstanbul ilinde 6 Ağustos 1984 tarihinde dünyaya gelmiştir. Aslan Burcu olan oyuncu Mimar Sinan Üniversitesi Devlet Konsevartuvarı Tiyatro Bölümünden mezun olmuştur. Söz Dizisinde Yüzbaşı Songül rolü ile ekranlara gelen oyuncunun yer aldığı dizi ve projeler ise şunlardır. 
Maria Mustafa Dizisi Nadire Kim? Gerçek Adı
Maria Mustafa Dizisi Nadire Kim? Gerçek Adı 

Leyla ile Mecnun
Ben de Özledim
Muhteşem Yüzyıl: Kösem
Şubat
Bir Çocuk Sevdim
Bu Kalp Seni Unutur Mu?
Söz
Gurbet Kuşları
Asi

Maria Mustafa Dizisi Nadire giydiği kıyafetler ve elbiseler ile dizide taktığı kolye küpe ve aksesuarlar hakkında detaylara bu bölümden ulaşabilirsiniz. Nadire rolü ile dizide yer alacak olan Ezgi Çelik hakkında yorum bölümünden düşüncelerinizi paylaşabilirsiniz.

Maria ile Mustafa Dizisi Nihat Karakteri hakkında merak ettiğiniz tüm konuları bağlantıdan ulaşabilirsiniz.

En Son Güncelleme: 06/09/2020 

Oyla post
Cevap bırakın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.