Dizi Haberleri, Dizi Oyuncuları, Yabancı diziler, Dizi Özetleri, Dizi Fragmanları, Dizi Yorumları, Dizi Kıyafetleri

Maria Mustafa Dizisi Zeyno Gerçek Adı Nedir?

Maria Mustafa Dizisi Zeyno Gerçek Adı Nedir? 
Daha fazla mesaj

Zuhal Topal’la Yemekteyiz Bu Hafta Kim Kazandı? 16 Eylül…

Canım Annem 144. Bölüm Full İzle Youtube | 15 Eylül 2022


Maria ile Mustafa Zeyno karakterini canlandıran oyuncunun gerçek adı  Derin Deniz Görgülü 1997 yılında Bursa ilinde dünyaya gelmiştir.  Anestezi Bölümü mezunu olan oyuncu  Famelog ajansına kayıtlı oyuncularımızdan birisidir. Derin deniz görgülü Maria Mustafa Dizisi Zeyno rolü ile ekranlara gelecek olan isimdir. NTC Medya tarafından yapımcılığı üstlenilen yeni sezonda atv ekranlarında izleyenler ile buluşacaktır.

İstanbul’dan Kapadokya’ya göçmüş, Ürgüp’te küçük bir lokantayı devralarak burada ev yemekleri satan, neşeli, kalender, samimi, akıllı ve gösterişli bir kadındır. Elinin mahareti ve dilinin tatlılığıyla özellikle Kudret Candemir başta olmak üzere herkes tarafından sevilen, sayılan bir esnaftır.

Maria Mustafa dizisi bir çok oyuncuyu içinde barındıran geniş bir oyuncu kadrosu olan dizilerden birisi olacak. Bu oyuncular arasında ünlü dizi oyuncuların yanı sıra isimleri yeni duyulan oyuncularda yer alacaktır. Bu oyunculardan birisi de dizide Zeyno rolünü canlandıran Derin Deniz Görgülü olacak.
Maria Mustafa Dizisi Zeyno Gerçek Adı Nedir?
Maria Mustafa Dizisi Zeyno Gerçek Adı Nedir? 

Derin Deniz Görgülü Kimdir?

Maria Mustafa Dizisi Zeyno rolünü canlandıran  Derin Deniz Görgülü 1997 yılında Bursa ilinde dünyaya gelmiştir. Sağlık Meslek Yüksek Okulu bölümü mezunu olan oyuncu Famelog ajansa kayıtlıdır. Kariyerinde ilk dizi projesi Maria ve Mustafa dizisi olacak olan oyuncunun kendisine ait youtube isimli bir kanalı vardır. 
Derin Dilan Deniz Eğitimleri 
Human Atölye’de Temel Oyunculuk Famelog Academy’de Temel Oyunculuk ve Chubbuck Tekniği. Kamere Önü Oyunculuk  ve Cevdet Mercan ile Sahne Çalışması eğitimleri almıştır. 

Maria ile Mustafa Zeyno Kıyafet ve Elbiseleri

Dizide Zeyno rolü ile ekranlara gelecek olan oyuncunun giyeceği dizi kıyafetleri ile taktığı aksesuarlar hakkında bu bölümden detaylı bilgileri bulabilirsiniz. 

Maria Mustafa Dizisi Zeyno’nun Söylediği Şarkılar

Youtube isimli platformda seslendirdiği şarkılar ile hayran kitlesi bulunan Dern Deniz Görgülü Maria İle Mustafa isimli dizide söylediği şarkılar ve dizi müzikleri vipdizi.net farkı ile beğeninize sunulacaktır. Maria ile Mustafa Dizisi Nadire hakkında detaylar bu bağlantıda…
Oyla post
Cevap bırakın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.