Skip to content Skip to sidebar Skip to footer

Widget HTML #1

Masumlar Apartmanı Ela Kim? Gerçek Adı

Masumlar Apartmanı Ela Kim? Gerçek Adı 

Masumlar Apartmanı Dizisi Ela karakterini canlandıran oyuncunun gerçek adı Ceren Yüksekkaya İstanbul 1984 doğumludur. Deniz Dalgıçkaya Menajerlik oyuncusu olan Ela Pera Güzel Sanatlar Tiyatro Konservatuvar Bölümünde mezun olmuştur. 

2016 yılında Sessiz Yalanlar isimli dizide canlandırdığı Hale karakteri ile kariyerine başlayan oyuncu 2018 yılında Savaşçı isimli filmde rol almıştır. Aynı yıl Güven isimli dizide Fidan karakterine hayat veren Ceren Yüksekkaya şimdilerde Masumlar Apartmanı Dizisi Ela rolü ile ekranlara gelen oyuncudur. 

Ceren Yüksekkaya Yer Aldığı Diziler ve Filmler
2016 – Sessiz Yalanlar (Hale)
2018 – Savaşçı
2018 – Güven (Fidan)
2020 – Masumlar Apartmanı (Ela)Masumlar Apartmanı Dizisi Ela Kimdir

Masumlar Apartmanı Ela Kim? Gerçek Adı


Masumlar Apartmanı Dizisi Ela karakterini canlandıran Ceren Yüksekkaya hakkında bilgiler verdiğimiz yazımızın burada sonuna geldik. Trt ekranlarının sevilerek izlenen dizisinde bu hafta da izleyenleri oldukça güzel bir bölüm bekliyor olacak. 

Han'ın ablası ve İnci'nin dedesi Han ve İnci arasındaki ilişkiye engel olmak için ellerinden geleni yapıyorlar. İkili ise bu engeller karşısında nasıl bir yol izleyecekleri hakkında işbirliği yapacak. Diğer yandan Masumlar Apartmanı Gülben ise artık bir ilişki yaşamak istemektedir. Ablası ise altına işeyen birisi ile kim arkadaşlık eder diyerek onun gururunu kırar. 

Gülben şişli çarşafların saklandığı dairenin kapısının açık olduğunu ve içeriden koku geldiğini duyunca oraya doğru yönlenir. İçeride Gülben'in ağladığını gören İnci'nin Kardeşi Ege ile Gülben arasında nasıl br etkileşim gerçekleşecek merak konusu. 
 

Yorum Gönder for "Masumlar Apartmanı Ela Kim? Gerçek Adı "