Dizi Haberleri, Dizi Oyuncuları, Yabancı diziler, Dizi Özetleri, Dizi Fragmanları, Dizi Yorumları, Dizi Kıyafetleri

Masumlar Apartmanı Han’ın Hastalığı Nedir?

Masumlar Apartmanı Han’ın Hastalığı her ne kadar çöpten kağıt toplama gibi görünse de hastalığın tıptaki adı Dispozofobi hastalığıdır. Bir nevi istifleme hastalığı olan bu durumda olan Han geceleri kağıt toplasa da diğer yandan da kağıtları çöpe atamaz ve onları hep saklar. 
Han’ın hastalığının sebebi annesinin oyuncağını çöpe atması ile başlamıştır. Trt ekranlarının sevilen dizisi Masumlar Apartmanında 2. bölümü geride bırakırken aile üyelerinin hastalıkları yeni yeni izleyenlere gösterilmeye başladı. Sizlere Masumlar Apartmanı Safiye Hastalığı hakkında bir önceki yazımızda bilgiler vermiştik. Bu yazımızda ise sizlere Han’ın hastalığı hakkında bilgiler vereceğiz. 
Hastalık İle İlgili Videoyu İzleyebilirsiniz….
Daha fazla mesaj

Hamilelerin Kullanabileceği Güneş Kremleri Nelerdir ?

Konuşanlar’da gülmeler efekt mi? Tiktok fenomeni…

Masumlar Apartmanı Han geceleri eski bir araba ise kenar bir mahalleye giderek önce üzerini değiştirir. Daha sonra kağıt toplayıcıların arabası ile çöpleri gezerek kağıt ve kartonları toplar. Han’ın kardeşi Safiye’den farkı ise hastalığının bilincinde olmasıdır. Zira arkadaşına hastalığını 3. bölümde anlatacaktır. 
Masumlar Apartmanında evin en küçük kardeşi olan Neriman ise kendisine acı verme hastalığı bulunmaktadır. Bileklerini kanayana kadar kaşıdıktan sonra  kolonya dökerek kendisine acı vermektedir. Han bu durumdan şüphelense de henüz daha bu durumun farkında değildir. Masumlar Apartmanı Gülben ise altına işemektedir. 
 

Masumlar Apartmanı Han'ın Hastalığı Nedir?

Masumlar Apartmanı Han bakalım İnci ile olan yakınlaşmasından sonra ona kendisi ve ailesinin hastalıkları hakkında bilgiler verecek mi? İnci bu duruma nasıl tepki gösterecek. Masumlar Apartmanı Yorum eleştiri Sayfasına geçerek yorumlarını bildirebilirsiniz. 
Derecelendirmek için tıklayın!
[Toplam: 0 Ortalama: 0]
Cevap bırakın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

Güncel Haberler