Dizi Haberleri, Dizi Oyuncuları, Yabancı diziler, Dizi Özetleri, Dizi Fragmanları, Dizi Yorumları, Dizi Kıyafetleri

Masumlar Apartmanı Safiye’nin Annesi Kim? Gerçek Adı

Masumlar Apartmanı Safiye’nin Annesi Kim? Gerçek Adı 

Masumlar Apartmanı Safiye’nin Annesi karakterini canlandıran oyuncu dizinin ilk bölümünde merak konusu oldu. Dizide ana karakterlerden birsi olan Ezgi Mola Safiye rolü ile hijyen takıntısı olan birisini canlandırıyor. 
Masumar Apartmanı Dizisi Safiye’nin annesi rolünü canlandıran oyuncunun gerçek adı Açelya Devrim Yılhan Ankara 1985 doğumludur. Tiyatro Oyunculuk Bölümünü Bilkent Üniversitesi Tiyatro Bölümü Oyunculuk Anabilim Dalı’nda tamamlamıştır.   
Şimdilerde Masumlar Apartmanı Safiye’nin annesi karakteri ile ekranlara gelen oyuncu Unutma Beni, Deniz Yıldızı, Leyla ile Mecnun, İnadına Yaşamak, Rengarenk, Şevkat Yerimdar gibi dizilerde rol almıştır. 

Zaman Zaman Safiye Annesinin hayalini görüyor ve annesinin ona yaptıkları kötülükler dizide konu ediliyor. Gerçek bir hayat hikayesi olan “Masumlar Apartmanı“ Dizisi Safiye’nin annesi rolü ile dizide yer alan isim hakkında detaylar vipdizi.net farkı ile yazımızın devamında…
İlk bölümü ile 15 Eylül akşamı Trt ekranlarında izleyenler ile buluşan dizi konusu ve oyuncuların sergiledikleri performanslar ile oldukça iyiydi. Masumlar Apartmanı Safiye’nin Annesi ise dizide zaman zaman Safiye Hayal gördükçe izleyenlerin karşısına çıktı. 
Daha fazla mesaj
Masumlar Apartmanı Safiye'nin Annesi Kim? Gerçek Adı
Masumlar Apartmanı Safiye’nin Annesi Kim? Gerçek Adı 

Masumlar Apartmanı Esat karakteri hakkında detaylar için bağlantıyı ziyaret edebilirsiniz. Masumlar Apartmanı Safiye’nin Annesi rolü ile ilgili detaylar geliyorrr…
Derecelendirmek için tıklayın!
[Toplam: 0 Ortalama: 0]
2 Yorumlar
  1. Kağan diyor

    eee hani devamında yok

  2. VipDizi diyor

    Masumar Apartmanı Dizisi Safiye'nin annesi rolünü canlandıran oyuncunun gerçek adı Açelya Devrim Yılhan Konu Güncellenmiştir.

Cevap bırakın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

Güncel Haberler