Skip to content Skip to sidebar Skip to footer

Widget HTML #1

Menajerimi Ara Dizisi Nejat Kim? Gerçek Adı

Menajerimi Ara Dizisi Nejat Kim? 

Menajerimi Ara Dizisi Nejat karakterini canlandıran oyuncunun gerçek adı  Erol Ozan Ayhan 1981 yılında İstanbul ilinde dünyaya gelmiştir. Star Tv ekranlarında yayınlanan Menajerimi Ara Dizisi Nejat rolünü oynayan Ozan Ayhan son olarak Jet Sosyete isimli dizide yer almıştı. Oyuncu ve Canlandırdığı karakter hakkında detaylara aşağıdan ulaşabilirsiniz.....

İlk bölümlerini geride bırakan Star Tv’nin sevilen dizisi Menajerimi Ara oyuncu kadrosunu genişletmeye devam ediyor. Daha önceki yayınlarımızda sizlere Menajerimi Ara Dizisi Oyuncuları hakkında detaylı bilgiler vermiştik. Bugün sizlere tanıtacağımız oyuncunu ise dizide Nejat rolü ile yer alan Erol Ozan Ayhan oldu. Ay Yapım tarafından yapımcılığı üstlenilen dizide Ali Bilgin yönetmenlik yapıyor. 

Menajerimi Ara Nejat Kimdir?

Menajerimi Ara Dizisi Nejat karakteri ile dizide yer alan  Erol Ozan Ayhan, 1 Ocak 1981 tarihinde İstanbul ilinde dünyaya gelmiştir. İlk Orta ve Lise eğitimleri sonrasında yüksek eğitimini Mimar Sinan Üniversitesi Güzel Sanatlar bölümünde tamamlamıştır. Bir süre Mimar Sinan Üniversitesinde öğretim görevlisi olarak çalışmıştır. Tiyatro ve dizi Oyuncusudur. 

Erol Ozan Ayhan 2009 yılında efsane sinema filmi Kurtlar Vadisi Gladio da doktor rolünde yer almıştı. Daha sonra 2010 yılında Murat karakteri ile Zombilerin Düğünü isimli filmde rol aldı. 2016 yılında vizyona giren Yok Artık 2'de Furkan karakterine hayat vermişti. 

Menajerimi Ara Dizisi Nejat (Erol Ozan Ayhan) Dizileri

2008 – Mordkommission İstanbul (Birol Baslam)
2016-2017 – Vatanım Sensin (Yüzbaşı Yannis)
2018 – Jack Ryan (Baran)
2018-2019 – Jet Sosyete (Mehmet Baygın)
2020 – Menajerimi Ara (Nejat)


Menajerimi Ara Dizisi Nejat Gerçek Adı
Menajerimi Ara Dizisi Nejat Kim? Gerçek Adı 
Menajerimi Ara Nejat karakterini canlandıran Erol Ozan Ayhan hakkında verdiğimiz bilgilerin burada sonuna geldik. Menajerimi Ara Dizisi Oyuncuları hakkında detaylar için bağlantıyı ziyaret edebilirsiniz. 

Yorum Gönder for "Menajerimi Ara Dizisi Nejat Kim? Gerçek Adı "