Dizi Haberleri, Dizi Oyuncuları, Yabancı diziler, Dizi Özetleri, Dizi Fragmanları, Dizi Yorumları, Dizi Kıyafetleri

Mucize Doktor Dizisi Banu ve Fatih Kim?

Mucize Doktor Dizisi yeni sezonda da merakla izlenen diziler arasında yer alıyor. Sevilen dizide genelde diziye hasta rollerinde konuk oyuncular dahil olmakta ve bu oyuncular oldukça merak edilmektedir. Mucize Doktor Dizisi yeni bölümde diziye konuk oyuncu olarak dahil olan karakterler Banu ve Kocası ile Fatih karakteri oldu. 

Mucize Doktor Dizisi Banu Kimdir? 

Mucize Doktor Dizisi Banu karakteri dizinin yeni bölümünde konuk oyuncu olarak diziye dahil olan isim oldu. Berhayat Hastanesine trafik kazası sonucu getirilen ve yaralı olan Fatih karakterinin yanında olan Banu’ya ameliyat için imza ister hastane çalışanları. Banu ise Fatih’in karısı olmadığını söyler. Mucize Doktor Banu karakterini canlandıran oyuncu hakkında detaylar geliyor. 

Mucize Doktor Fatih Kimdir? Yaralı Hasta 

Trafik kazası sonucu hastaneye gelen ve yaralı olan Fatih’in tedavisi için imza gerektiğinde Banu onun karısı olmadığını açıklar. Mucize Doktor Fatih rolünü canlandıran Tolga Yeter 4 Nisan 1978 doğumludur. Koç Burcu olan oyuncu 1.80 cm boyunda ve 88 kg ağırlığındadır. Dokuz Eylül Üniversitesi Yüksek Lisans mezunudur. 
Tolga Yeter 24 Eylül Akşamı Mucize Doktor Dizisi Trafik KAzaı geçiren Fatih rolünü canlandıracaktır. Zaptiye Nazırı karakteri ile “Payitaht Abdülhamid” dizisinde Şefik Paşa rolünü oynamıştır.

Mucize Doktor Dizisi Fatih’in Karısı Serpil Kimdir?

Mucize Doktor Dizisi Fatih'in Karısı Kimdir?

Hastaneye Banu isminde bir başka kadın ile birlikte kaza yaparak gelen Fatihin karısı ise bir başka konuk oyuncu olarak dizide yer alan isim oldu. Kocasının bir başka kadın ile hastanede olduğunu gören Fatih’in karısı hakkında detaylar geliyor. 

Mucize Doktor Dizisi 24 Eylül tarihinde dizide yer alan konuk oyuncular Cengiz Tangör ve Çocuk Oyuncu Adin Külçe Oldu.

Derecelendirmek için tıklayın!
[Toplam: 0 Ortalama: 0]
Cevap bırakın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

Güncel Haberler