Dizi Haberleri, Dizi Oyuncuları, Yabancı diziler, Dizi Özetleri, Dizi Fragmanları, Dizi Yorumları, Dizi Kıyafetleri

Mucize Doktor Raci Kim? Gerçek Adı

Mucize Doktor Raci Kim? Gerçek Adı 

Trafik Kazası sonucu hastanenin acil servisine gelen iki yaralı Caner ve Raci dizinin bu haftaki konuk oyuncuları arasında yer alan isimler oldu. Mucize Doktor Raci arabasının bagajında Caner’i taşıdığını Doktor Ali Vefa çözdü. 
Raci ve Mucize Doktor Serdar iki eski ortakmış. Caner daha sonra Raci’yi dolandırarak her şeyini elinden almış Karısını bile elinden aldığını söyleyen Raci Hastanede önce Nazlı’yı bayılttı ve daha sonra hamile Kıvılcım’ı kaçırdı. Kazan dairesinde bir süre saklanan Raci bu sırada kazanlardaki basınçtan habersizdi. Kıvılcım’ın gitmesine izin veren Raci ağlarken tam bu sırada Kazanların patlaması ile birlikte yere yığılır.  Kadın Doğum servisini çıkan yangından dolayı dumanlar sarar. Ali Vefa ise bu sırada Nazlı’yı aramaktadır.
Mucize Doktor Dizisi Yeni Sezon ilk bölüm 17 Eylül akşamı Fox ekranlarında izleyenler ile buluştu. Dizinin yeni sezonunda Gülin karakterinin Hukuk bölümünü  bitirdiği ve Ali Vefa’nın bir çok yeni şeyi öğrendiğini anladık. 
Dizide yeni sezonda Ali Vefa mahkeme ile ilk sınavını veriyor. Gülin’in Erkek Arkadaşı ona evlilik teklif etmeye hazırlanırken güzel bir tek taş almış. 
Daha fazla mesaj

Hamilelerin Kullanabileceği Güneş Kremleri Nelerdir ?

Konuşanlar’da gülmeler efekt mi? Tiktok fenomeni…

Diğer Yandan Doktor Demir’in babasının öldüğü de ve kakasından oğluna yazılmış bir mektup yazdığı ortaya çıktı. 
Mucize Doktor Beliz’in Mavi elbisesi Marka ve Fiyatı ise izleyenlerin bir diğer merak ettiği konu oldu. Derin göğüs dekolteli Mavi Askılı elbisesi altında ise beyaz etek oldukça şık durmuş.

Derecelendirmek için tıklayın!
[Toplam: 0 Ortalama: 0]
Cevap bırakın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

Güncel Haberler