Dizi Haberleri, Dizi Oyuncuları, Yabancı diziler, Dizi Özetleri, Dizi Fragmanları, Dizi Yorumları, Dizi Kıyafetleri

Müge Anlı Gücümüz Yeter Başvuru Formu

Müge Anlı İle Gücümüz Yeter nasıl katılırım?

ATV ekranlarında başarılı sunucu Müge Anlı tarafından sunuculuğu üstlenilen Gücümüz Yeter programı başvuru formu, iletişim numaraları ve whatsap iletişim bilgileri yazımızın devamında… 
Müge Anlı Gücümüz Yeter programına katılmak için https://www.gucumuzyeter.com/hemen-basvur adresinde yer alan formu doldurmanız gerekiyor. Formu doldurmak için öncelikle isminizi ve yaş aralığını girmeniz gerekiyor. Daha sonra ise yaşadığını şehir ve daha önce herhangi bir işte çalışıp çalışmadığınız ve mesleğiniz ile ilgili alanları doldurmanız gerekiyor. 
Müge Anlı Gücümüz Yeter Programı İle ilgili sorularınızı yorum bölümünden sorabilirsiniz.

Gücümüz Yeter Ne Zaman Hangi Gün Saat Kaçta 

Müge Anlı ile Gücümüz Yeter programı her hafta Çarşamba günleri Tatlı Sert isimli programdan sonra atv ekranlarında yayınlanmakta. Programı izlemek için gündüz ekranlara gelen Tatlı Sert programından hemen sonra atv ekranlarında olmalısınız. 

Müge Anlı Gücümüz Yeter Yardım Alanlar Kimler?

Programın ilk haftasında  Eda Hanım’ın  hayallerine kavuşmasına destek olmak amacı ile onun hikayesi konu edildi. El Emeği Örgü Bebekler yapan Eda hanım Müge Anlı ve Finish işbirliği ile ortak hazırlanan programın ilk hafta konuğuydu. 
Güzümüz Yeter ikinci haftasında Menekşe Hanım’ın hayali olan bir semt pazarında kendisine ait bir yerinin olması hayaliydi. 
Daha fazla mesaj

MasterChef 36. Bölüm İzle Youtube | 10 Ağustos 2022

Doya Doya Moda 17. Bölüm İzle Youtube | 9 Ağustos 2022

Weptekno.com Açıldı

Müge Anlı ile Gücümüz Yeter programının 3. haftasında kendi el emeği yaptığı tabloları satabilmesi amacı ile Naziye Hanım’ın hayallerine yardımcı olundu. 
Müge Anlı Gücümüz 4. haftasında Yeter programında Fatma Hanım arıcılıkta alanında detek alan isim oldu. 

Gücümüz Yeter 5. haftasında Ayten hanım’ın  Kuyucuk Gölü kuruduktan sonra kazlarını hastalıktan kaybetmesi konu edildi. İlk önce gölün suyu ile ilgili çalışma yapılarak  Ayten hanım’a yetiştirebileceği yeni kazlar sağlandı. 
Gücümüz Yeter 6. haftada Merve Balkaya su ve susuzluk ile ilgili projeleri için bilgisayara ve üniversiteye hazırlığı için eğitime desteği için yardımcı olundu. 
Müge Anlı Gücümüz Yeter programında Hatice Hanım okuma yazma ve kendi kitabını yazma konusunda destek alan isim oldu. 
Oyla post
Cevap bırakın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

Güncel Haberler