Dizi Haberleri, Dizi Oyuncuları, Yabancı diziler, Dizi Özetleri, Dizi Fragmanları, Dizi Yorumları, Dizi Kıyafetleri

Ramo Dizisi Cihangir’in Kızı Nehir Kim? Gerçek Adı

Ramo Dizisi Cihangir’in Kızı Nehir Kim? Gerçek Adı 

Ramo Dizisi Cihangir'in Kızı Nehir Kim? Gerçek Adı
Ramo Dizisi Cihangir’in Kızı Nehir Kim? Gerçek Adı 
Ramo Dizisi Cihangir’in kızı Doktor Nehir karakterini canlandıran oyuncunu  gerçek adı Devrim Özkan Muğla ilinde 1996 yılında dünyaya gelmiştir. Tiyatro eğitimlerini Muğla üniversitesinde tamamlamıştır. Dizide Cihangir karakterinin doktor kızı Nehir rolü ile ekranlara gelecektir. 
Nehir Babasın işlerinden kendisini soyutlayan mesleğini seven birisidir.  Ramo Dizisi Nehir rolünü canlandıran Devrim Özkan, 1.73 metre boyunda ve 52 kilo ağırlığındadır. 
Şimdilerde Ramo Dizisi Doktor Nehir rolü ile ekranlara gelmeye hazırlanan Devrim Özkan 2017 yılında Rüya isimli dizide rol almıştı. Rüya dizisi ile kariyerine ilk adımı atan oyuncu bu dizide İpek karakterini canlandırmıştı. 
Daha fazla mesaj

Zuhal Topal’la Yemekteyiz Bu Hafta Kim Kazandı? 16 Eylül…

Canım Annem 144. Bölüm Full İzle Youtube | 15 Eylül 2022

Aynı Yıl Havva karakteri ile Vatanım Sensin isimli dizide rol alan Devrim Özkan son olarak 2019 yılında Feride rolü ile Vatanım Sensin isimli dizide rol almıştı. 
Devrim Özkan (Ramo Nehir)  Oynadığı Diziler
2019 – Vuslat (Feride) (TV Dizisi)
2017 – Vatanım Sensin (Havva) (TV Dizisi)
2017 – Rüya (İpek) (TV Dizisi)

Ramo dizisi Doktor Nehir karakterini canlandıran Devrim Özkan hakkında bilgiler verdiğimiz yazımızın burada sonuna geldik. Ramo Dizisi Taner karakteri hakkında detaylar için bağlantıyı ziyaret edebilirsiniz. 
Oyla post
Cevap bırakın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.