Skip to content Skip to sidebar Skip to footer

Widget HTML #1

Sadakatsiz Dizisi Asya Kimdir? Gerçek Adı

Sadakatsiz Asya Kimdir? Nasıl Bir Karakter


Sadakatsiz Dizisi Asya karakteri başarılı ve işinde oldukça iyi bir doktordur. Dizide Caner Sindoruk'un canlandırdığı Volkan karakteri ile evli olan Asya'nın Ali isminde birde çocukları vardır. Uzun ve Mutlu süren evlilikleri Asya'nın kocası Volkan'ın atkısında uzun sarı bir kadın saçı bulması ile hayatları değişecektir. 

Dizinin yayınlanan ilk bölüm fragmanında Asya ve Kocası bir evde iş yemeğine katılırlar. Katıldıkları ailenin kızları ile kocasının ilişkisini bilen Asya bir kaç yudum alkol aldıktan sonra yemek masasında Kocası Volkan ile kızın ilişkileri olduğunu anne açık açık söyler. Hatta birde bebek beklediklerini söyleyerek masadan kalkar. 
Sadakatsiz Dizisi Asya Kimdir? Gerçek Adı

Sadakatsiz Dizisi Medyapım ve Mednova ortak yapımı bir dizidir. Dizinin yönetmenliğini üstlenen isim Neslihan Yeşilyurt hanımdır. Dizinin Senaryosunda ise Kemal Hamamcıoğlu ve Dilara Pamuk yer alıyor.

Sadakatsiz Dizisi Asya Gerçek Adı ? 

Sadakatsiz Dizisi Asya karakterini canlandıran oyuncunun gerçek adı Cansu Dere dizide 14 Ekim 1980 tarihinde Başkent Ankara'da dünyaya gelmiştir. İzmir Üniversite öncesi eğitimlerini tamamlayan oyuncu daha sonra İstanbul Üniversitesi Arkeoloji Bölümünde eğitim görmüştür

Miss Turkey Güzellik Yarışması'nda  Türkiye 3. sü seçilerek mankenlik ve daha sonrada oyunculuğa başlamıştır. Sadakatsiz Dizisi Asya rolü ile ekranlara gelen  Cansu Dere, 1.76 metre boyunda ve 50 kilo ağırlığındadır. Terazi burcu olan oyuncu bir çok dizi ve filmde rol almıştır.

Sadakatsiz Dizisi Asya Kıyafet ve Elbiseleri 

Asya karakteri ile dizide yer alan Cansu Dere dizide şık ve alımlı kıyafetler ve elbiseler ile yer alacaktır. Dizinin kostüm sorumlusu olan Onur Becerik tarafından şık tasarım ve kıyafetlerin seçileceği daha ilk bölüm fragmanından belli oldu. 
Sadakatsiz Dizisi Asya Kıyafet ve Elbiseleri


İlk Bölümde Asya yemek masasında siyah derin göğüs dekolteli elbisesi marka model ve fiyatı ile ilgili yorum alanından sorularınızı sorabilirsiniz. 

1 yorum for "Sadakatsiz Dizisi Asya Kimdir? Gerçek Adı "