Dizi Haberleri, Dizi Oyuncuları, Yabancı diziler, Dizi Özetleri, Dizi Fragmanları, Dizi Yorumları, Dizi Kıyafetleri

Türkan Hanımın Konağı Gökçe Kimdir? Gerçek Adı

Türkan Hanımın Konağı Gökçe Kimdir? 

Türkan Hanımın Konağı Gökçe karakterini canlandıran oyuncunun gerçek adı Günce Mutlu 01 Ocak 1989 yılında İstanbul ilinde dünyaya gelmiştir. Oyunculuk üzerine eğitimlerini Haliç Üniversitesi Konservatuar Oyunculuk Bölümünde tamamlamıştır. Oğlak Burcu olan Günce Mutlu Türkan Hanımın Konağı Dizisi Gökçe rolünü canlandıracaktır. 
Kariyerine Neşe karakteri ile 2010 yılında “Farklı Desenler” isimli dizi ile başlamıştır. Adını Sen Koy Dizisinde canlandırdığı Canan karakteri ile günlük dizide oldukça tanındı.  
Mega Menajerlik oyuncusu olan Günce Mutlu 2011 ile 2013 yılları arasında Çocuklar Duymasın dizisinde Yaprak karakterini oynamıştır. Şimdilerde Türkan Hanımın Konağı Gökçe rolü ile ekranlara gelecek olan oyuncu bu dizide Konağın Mutfağındaki Şef olarak bol bol ekranlara gelecek olan isimdir. 
Türkan Hanımın Konağı Batuhan‘ın ilk bölüm fragmanında konağımızın bir tanecik şefidir olarak tanıttığı Gökçe karakterini canlandıran Günce Mutlu’nun rol aldığı projeler ise şunlardır. 

Türkan Hanımın Konağı Gökçe Rol Aldığı Diziler (Günce Mutlu)

Adını Sen Koy (TV Dizisi, Canan, 2018)
Babam Sınıfta Kaldı (TV Dizisi, 2013)
Türkün Uzayla İmtihanı (TV Dizisi, 2012)
Çocuklar Duymasın (2.-4. Sezon, TV Dizisi, Yaprak, 2011-2013)
Farklı Desenler (3 Sezon, TV Dizisi, Neşe, 2010-2012)
Daha fazla mesaj

Zuhal Topal’la Yemekteyiz Bu Hafta Kim Kazandı? 16 Eylül…

Canım Annem 144. Bölüm Full İzle Youtube | 15 Eylül 2022

Türkan Hanımın Konağı Gökçe
Türkan Hanımın Konağı Gökçe Kimdir? Gerçek Adı 
Türkan Hanımın Konağı Mutfak Şefi ve konağın aşçısı Gökçe rolünü canlandıran Günce Mutlu hakkında derlediğimiz bilgilerin burada sonuna geldik. Türkan Hanımın Konağı Rabia hakkında detaylar için bağlantıyı ziyaret edebilirsiniz. 
Oyla post
Cevap bırakın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.