Skip to content Skip to sidebar Skip to footer

Widget HTML #1

Uyanış Dizisi Bozkuş ve Aydoğdu Kimdir?

Uyanış Dizisi Bozkuş Kimdir


Uyanış Büyük Selçuklu Dizisi Bozkuş  Sencer'in en yakın adamlarından birisidir. Dizinin 1. Bölüm Özetinde dizi büyük bir cenk alanında kılıç sahneleri le başlarken diğer yandan ise bir doğum yaşanıyordu. Muhabere meydanında Sultan Alparslan ok darbeleri ve kılıç darbeleri ile şehit düşerken diğer yandan ise Büyük Selçukluların Melihşah'ın kanı olan bir çocuk dünyaya geliyordu. Sultan Alparslan aldığı yaralar ile ölürken vasiyeti olarak Oğlu Sultan Melihşah'ın tez vakitte tahta geçirilmesi talimatını verir. 

Bir tarafta oğlunun dünyaya geldiğine sevinirken oğlunun annesinin ölümü ve babasının ölümü Melihşah'ı derinden yaralamıştır. Sultan Melihşah'ın oğlunun annesini devleti kabul etmeyeceği için ona evladın mı devletin mi diye iki seçenek sunulur.

 Oğlu Ahmet'i bir daha görmeyeceğini ve sormayacağını ona söylerler. Oğlunun da bu hanedanın sahibi olduğunu kendisine söylerler ve bu hususta bir berat hazırlanacağını söylerler. Ahmet ismini keskin bir ok anlamına gelen Sencer ön adı ile çocuğa verirler. 

Uyanış Dizisi Aydoğdu Kimdir?

Uyanış Selçuklu Dizisi Aydoğdu Sultan Sencer'in en yakın adamlarında birisidir. Uyanış Dizisi 1. Bölüm reklamsız olarak sitemizin bu bölümünde ilgili kanal tarafından kamuya açık olarak paylaşıldığında yerini alacaktır. Tarihi Dizi Uyanış Büyük Selçuklu 1.Bölüm Hd ve Donmadan İzlemek için vipdizi.net adresini takip edebiliriz.

Dizide bu bölümler biraz hızlı bir şekilde ilerler ve Sencer bey büyür. Zorlu savaş eğitimlerini başarı ile tamamlar. Sultan Melihşah ise babasına için anıt yaptırarak kabrine bir çok derya denizden toprak atar. 
Uyanış Dizisi Bozkuş ve Aydoğdu Kimdir?


Uyanış Dizisi 2.Bölüm Fragman İzle

Uyanış Selçuklu Dizisi Sencer yetişkin bir genç olarak düşmanın içine kadar sızmış ve Arslantaş ile birlikte cenk eder duruma gelmiştir Başhatun Seferiye Sultan Kimdir? Tarihte Var mı? sorusu ise dizide bayanların görünmesi ile birlikte merak edilen bir başka konu oldu. Dizinin burasında Baş Hatun olmanın önemi vurgulandı. 

Uyanış Aydoğdu ve Bozkuş Kimdir?

Yorum Gönder for "Uyanış Dizisi Bozkuş ve Aydoğdu Kimdir?"