Skip to content Skip to sidebar Skip to footer

Widget HTML #1

Yasak elma Dizisi 77. Bölüm Dizi Kıyafetleri

Yasak elma Dizisi 77. Bölümde oyuncuların giydiği kıyafetler ve taktıkları kolye yüzük ve takılar adeta göz kamaştırdı. Her bölümünde birbirinden şık elbiseler ile ekranlara gelen dizinin oyuncularının 77. Bölümde giydikleri kıyafet ve takıları haberimizin devamında...

Yasak Elma Enderin 77. Bölüm Elbiseleri 

Yasak elma Dizisi Ender 77. Bölümde koyu sarı derin göğüs dekolteli elbisesi ile göz doldururken boynunda büyük taşlı kolye ise göz kamaştırdı. 

Yasak Elma Enderin 77. Bölüm Elbiseleri

Ender 77. bölümde Ender kolsuz ve derin göğüs dekolteli kırmızı elbisesi diğer bir giydiği kıyafet olarak ekranlarda yer aldı. Kırmızı kolsuz elbisesi üzerine her hangi bir kolye takmayan ender bu elbise ile adeta göz kamaştırdı.

Yasak Elma Enderin 77. Bölüm Elbiseleri

Yasak elma dizisi 77. bölümde Ender'in beyaz elbisesi ve küpeleri ise göz kamaştırdı. Ender'in tapu verilmesi sırasında giydiği elbise üzerine taktığı küpeler ise geniş ve taşlı olarak yer aldı. 

Yasak elma Dizisi 77. Bölüm Dizi Kıyafetleri

Yasak Elma 77.Bölüm Şahika Kıyafetleri  

Yasak elma Şahika Siyah elbisesi üzerindeki taşlar ile dizide yer alan bir başka güzel elbise olarak kayıtlara geçti. Şahika'nın omuzları beyaz püsküllü siyah ceketi marka model ve fiyat bilgileri ile ilgili sorularınızı yorum alanından sorabilirsiniz.


Yasak elma Dizisi 77. Bölüm dizi kıyafetleri ve elbiseleri marka model ve fiyatları hakkında sorularınızı yorum bölümünden sorabilirsiniz. 


5 yorum for "Yasak elma Dizisi 77. Bölüm Dizi Kıyafetleri "

  1. Yasak Elma dizisinde Yıldız`ın giydiği Elbise; Aisa fiyatı 895₺ •

    YanıtlaSil
  2. Şahikanın giydiği püsküllü ceket

    YanıtlaSil
  3. Şahikanın giydiği siyah püsküllü ceketin markasını öğrenebilir miyim?

    YanıtlaSil