Dizi Haberleri, Dizi Oyuncuları, Yabancı diziler, Dizi Özetleri, Dizi Fragmanları, Dizi Yorumları, Dizi Kıyafetleri

Yemin Dizisi Feride Kim? Gerçek Adı

Yemin Dizisi Feride Kim? Gerçek Adı 

Yemin Dizisi Feride karakterini canlandıran oyuncunun gerçek adı Cansu Tuman 1994 yılında İstanbul ilinde dünyaya gelmiştir. Kanal 7 ekranlarında günlük yayınlanan Yemin Dizisi Emir ile Partner olacak olan Feride dizide başrol oynayacaktır. Rolü gereği 20 li yaşlarda genç ve güzel bir kızı canlandıracaktır.Cavidan ile aynı hapishanede ona yardım eden Feride iyilik dolu birisidir. 

Yemin Dizisi Feride abisi ve onun hanımı ile birlikte yaşamaktadır. Abisi böbrek nakli beklerken mahalleden Feride’ye takıntılı birisi onu rahatsız edince abisi duruma müdahale eder ve onu yaralar. Abisinin hasta hasta hapse girmesine yüreği razı gelmeyen Feride suçu üstlenir ve onun yerine hapse girer. 

Dizini geçen sezon başrol oyuncusu Reyhan ise ölmeden önce oğlunu Feride’ye emanet etmişti. Feride ise emanete sahip çıkmak için önce Hikmet beyin gözüne girer. Emir’in oğluna bakıcı olarak konağa girecek olan Feride sonrasında ise Emir’in dikkatini çekecektir. 

Yemin Dizisi  Bebeğin Bakıcısı Kimdir?

Yemin Dizisi bebeğin bakıcısı Feride’dir. Yemin Dizisi günlük diziler arasında oldukça izleyen kitlesi fazla olan bir dizi. Hal böyle olunca önceki sezon alışılan yüzler de yeni sezonda aranıyor. Geçen Sezon Emir ile aşk yaşayan Reyhan bu sezon ayrılınca bebek bakıcısı olarak konağa gelen Feride ile Emir ikilisi bakalım nasıl karşılanacak. 
Geçen sezon 20:00 de başlayan dizi bu sezon bir saat ileri alınarak saati değişmiş oldu. Bu sezonda hafta içi 21:00 22:00 saatleri arasında yayınlanacak olan Dizinin haftalık reytingleri yüksek diziler ile rekabeti bakalım nasıl olacak. 

Yemin Dizisi Cansu Tuman Kimdir? (Feride Karakteri) 

Yemin Dizisi Feride rolünü canlandıran Cansu Tuman 1994 yılında  İstanbul ilinde doğmuştur. Şimdilerde 26 yaşında olan Cansu Tuman Oyunculuk üzerine eğitimlerini İstanbul Kültür Üniversitesinde tamamlamıştır. 
Cansu Tuman Osman Yağmurdereli Sanat Akademisinde oyunculuk eğitimi alarak  Kiralık Aşk ve Arka Sokaklar dizilerinde ufak çaplı roller ile kamera karşısına çıkmıştır ilk olarak. Daha sonra ise Ufak Tefek Cinayetler isimli dizide Arzu’nun gençliğini canlandırmış ve zaman zaman ekranlara gelmiştir. 
Yemin Dizisi Feride Kim? Gerçek Adı
Yemin Dizisi Feride Kim? Gerçek Adı 
Cansu Duman 2019 yılında Gerçek Olamaz filminde de oynamıştır. 2020 yılında Öğretmen dizisinde Merve karakterini oynayan oyuncu Yemin Dizisi Feride rolünü canlandırmaktadır. 

Yemin Dizisi Feride Evli mi sevgilisi var mı?

Yemin Dizisi Feride rolünü oynayan Cansu Tuman’ın sevgilisi olup olmadığı ile ilgili olarak net bir bilgi bulunmuyor. 

Yemin Dizisi Feride Kıyafetleri 

Yemin Dizisi Feride karakterinin dizide giydiği elbise ve kıyafetlerin marka model ve fiyat bilgileri ile ilgili olarak yorum alanından sorularınızı bekliyoruz. Günlük dizilerde çok çeşitli kıyafetler olmasa da Feride giydiği kıyafet ve taktığı aksesuarlar merak edilecektir. 
Derecelendirmek için tıklayın!
[Toplam: 0 Ortalama: 0]
Cevap bırakın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

Güncel Haberler