Dizi Haberleri, Dizi Oyuncuları, Yabancı diziler, Dizi Özetleri, Dizi Fragmanları, Dizi Yorumları, Dizi Kıyafetleri

Yeni Hayat Dizisi Abdullah Kimdir? Gerçek Adı

Yeni Hayat Dizisi Abdullah Kimdir? Gerçek Adı 

Yeni Hayat Dizisi Abdullah karakteri diziye yeni katılan karakter oldu. Yeni Hayat Dizisi Timur’un ortağı olan Abdullah Timur’dan daha üst konumda yer alan birisidir. Timur’a emri vaki bir şekilde konuşan Abdullah ve Karısı dizinin son bölümünde Timur’ların konağına dahil oldu.
 Yeni Hayat Dizisine dahil olan bir başka oyuncu Gazi Yüzbaşı Ayhan  karakteri oldu. Ordudan gazi olduğu için ayrılmak zorunda kalan Yüzbaşı Ayhan yediği kurşun sebebi ile tekerlekli sandalyeye mahkum olmuştur. 
Yeni Hayat Abdullah karakteri ile Timur birlikte silah kaçakçılığı işi yapmaktadır. Örgüte silah sağlayan Abdullah ve Timur’un kirli işlerini ortaya çıkarmak isteyen gaziler Adem’den yardım isterler. Adem ise hiç tereddüt etmeden bu teklifi kabul eder. 
Daha fazla mesaj

Zuhal Topal’la Yemekteyiz Bu Hafta Kim Kazandı? 16 Eylül…

Canım Annem 144. Bölüm Full İzle Youtube | 15 Eylül 2022

Timur’un ortakları, Timur’un bir bordo bereliyi karısını koruması için işe almasının rahatsızlığını duyar. Abdullah, yapacakları gizli sevkıyatta bir problem çıkmasını istemez ve Timur’u sert bir dille uyarır. Timur’un gizemli ortağı Abdullah, Adem’i daha da yakından tanımak ister. Buna karşılık Timur, ortağıyla ailecek Adem’in de bulunacağı bir yemek organize eder. Adem hakkında Özel Kuvvetler dönemine ait bilgiler toplayan Abdullah Adem’e adeta gözdağı verir.

Yeni hayat dizisinde dahil olan Abdullah rolünü canlandıran oyuncu hakkında derlediğimiz bilgilerin burada sonuna geldik. Yeni Hayat Dizisi Ece’nin Annesi Ferda hakkında detaylar için bağlantıyı ziyaret edebilirsiniz. 
Oyla post
Cevap bırakın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.