Skip to content Skip to sidebar Skip to footer

Widget HTML #1

Yeni Hayat Dizisi Abdullah Kimdir? Gerçek Adı

Yeni Hayat Dizisi Abdullah Kimdir? Gerçek Adı 


Yeni Hayat Dizisi Abdullah karakteri diziye yeni katılan karakter oldu. Yeni Hayat Dizisi Timur'un ortağı olan Abdullah Timur'dan daha üst konumda yer alan birisidir. Timur'a emri vaki bir şekilde konuşan Abdullah ve Karısı dizinin son bölümünde Timur'ların konağına dahil oldu.

 Yeni Hayat Dizisine dahil olan bir başka oyuncu Gazi Yüzbaşı Ayhan  karakteri oldu. Ordudan gazi olduğu için ayrılmak zorunda kalan Yüzbaşı Ayhan yediği kurşun sebebi ile tekerlekli sandalyeye mahkum olmuştur. 

Yeni Hayat Abdullah karakteri ile Timur birlikte silah kaçakçılığı işi yapmaktadır. Örgüte silah sağlayan Abdullah ve Timur'un kirli işlerini ortaya çıkarmak isteyen gaziler Adem'den yardım isterler. Adem ise hiç tereddüt etmeden bu teklifi kabul eder. 
Yeni Hayat Dizisi Abdullah Kimdir? Gerçek Adı


Timur’un ortakları, Timur’un bir bordo bereliyi karısını koruması için işe almasının rahatsızlığını duyar. Abdullah, yapacakları gizli sevkıyatta bir problem çıkmasını istemez ve Timur'u sert bir dille uyarır. Timur'un gizemli ortağı Abdullah, Adem'i daha da yakından tanımak ister. Buna karşılık Timur, ortağıyla ailecek Adem'in de bulunacağı bir yemek organize eder. Adem hakkında Özel Kuvvetler dönemine ait bilgiler toplayan Abdullah Adem'e adeta gözdağı verir.

Yeni hayat dizisinde dahil olan Abdullah rolünü canlandıran oyuncu hakkında derlediğimiz bilgilerin burada sonuna geldik. Yeni Hayat Dizisi Ece'nin Annesi Ferda hakkında detaylar için bağlantıyı ziyaret edebilirsiniz. 

Yorum Gönder for "Yeni Hayat Dizisi Abdullah Kimdir? Gerçek Adı "