Dizi Haberleri, Dizi Oyuncuları, Yabancı diziler, Dizi Özetleri, Dizi Fragmanları, Dizi Yorumları, Dizi Kıyafetleri

Yeni Hayat Dizisi Ayhan Kimdir? Yüzbaşı

Yeni Hayat Dizisi Ayhan Kimdir? Yüzbaşı Ayhan

Yani Hayat Dizisi Yüzbaşı Ayhan karakterine hayat veren oyuncunun gerçek adı Rami Narin 1 Ocak 1990 Hatay doğumludur. Yeni Hayat Dizisi Ayhan rolü ile dizinin 17 Eylül akşamı yayınlanan bölümünde diziye dahil olan Rami Narin Beykent Üniversitesi mezunudur. 
Şimdilerde 30 yaşında olan oyuncu 2014 yılında Ezra isimli filmde rol almıştır. 2018 yılında yayınlanan Ağlama Anne isimli dizide Salih karakterini canlandırmıştır. Benim Adım Melek dizisinde 2019 yılında rol alan oyuncu Şimdilerde Yeni Hayat Dizisi Yüzbaşı Ayhan karakteri ile dizide rol almaktadır. 
Ordudan ayrılmak zorunda kalan bordo bereli bir askerin zengin bir iş adamının karısına korumalık yapmasını konu alan diziye yeni oyuncular dahil olmaya başladı. Bu oyunculardan birisi olan Yüzbaşı Ayhan Timur karakterinin arkadşı olarak diziye katılan isim oldu. 
Daha fazla mesaj

Hamilelerin Kullanabileceği Güneş Kremleri Nelerdir ?

Konuşanlar’da gülmeler efekt mi? Tiktok fenomeni…

Yeni Hayat Dizisi Oyuncuları ve Karakterleri hakkında merak ettiğini detaylara bağlantıdan ulaşabilirsiniz. Yeni Hayat Dizisi Yüzbaşı Ayhan hakkında bilgiler verdiğimi yazımızın burada sonuna geldik. 
Derecelendirmek için tıklayın!
[Toplam: 0 Ortalama: 0]
Cevap bırakın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

Güncel Haberler