Skip to content Skip to sidebar Skip to footer

Widget HTML #1

Yeni Hayat Dizisi Fatih kimdir? Yasemin'in Şoförü

Yeni Hayat Dizisi Fatih kimdir? Yasemin'in Şoförü 

Yeni Hayat Dizisi  Yasemin'in Şoförü Fatih rolünü canlandıran oyuncunun gerçek adı Furkan Kalabalık  24 Ocak 1993 yılında Kocaeli ilinde dünyaya gelmiştir. 1.78 metre boyunda, 73 kilo ve Boğa burcudur. Tiyatro Eğitimlerini Mimar Sinan Üniversitesi Devlet Konservatuvarında tamamlamıştır. Furkan Kalabalık Yeni Hayat Dizisinde Yasemin hanımın şoförü olarak dizide yer alan oyuncudur.

Kanal D ekranlarında ilk bölümü ile ekranlara gelen dizide rol alan oyuncular arasında yer alan Furkan  Kalabalık dizide özel şoförlük yapmaktadır. Şoförlüğünü yaptığı Yasemin hanımın her dediğini yapan bir karakterdir. Dizinin ilk bölümünde Yasemin'in isteği ile kar maskesi takarak onun evden kaçması için fırsat sağlamıştır. 

Furkan Kalabalık Kimdir? Yeni Hayat Dizisi Fatih 

Yeni Hayat dizisi Fatih rolünü canlandıran Furkan Kalabalık 24 Nisan 1993 Kocaeli doğumludur. Mimar Sinan Üniversitesi Devlet Konservatuvarı Tiyatro Bölümü mezunudur. İstanbullu Gelin dizisi ile 2017 yılında dizi kariyerine başlamıştır. 

Furkan Kalabalık’ın rol aldığı diziler ve filmler:

2020 – Yeni Hayat (TV Dizisi)
2019 – Çarpışma (Adem) (TV Dizisi)
2018 – Dudullu Postası (Tiki) (TV Dizisi)
2017 – Ailemle Tanış (Sinema Filmi)
2017 – Aşkın Gören Gözlere İhtiyacı Yok (Sinema Filmi)
2017 – İstanbullu Gelin (Koray) (TV Dizisi)
Yeni Hayat Dizisi Fatih kimdir? Yasemin'in Şoförü
Yeni Hayat Dizisi Fatih kimdir? Yasemin'in Şoförü 

Yasemin’in şoförü olarak dizide rol almaktadır. İşe Yasemin sayesinde girmiş ve onun için yapamayacağı bir şey yoktur. Yeni Hayat Dizisi Fatih karakterine hayat veren Furkan Kalabalık hakkında bilgiler verdiğimiz yazımızın burada sonuna geldik. Yeni Hayat Dizisi Gökçe hakkında detaylı bilgilere bağlantıdan ulaşabilirsiniz. 

Yorum Gönder for "Yeni Hayat Dizisi Fatih kimdir? Yasemin'in Şoförü "