Dizi Haberleri, Dizi Oyuncuları, Yabancı diziler, Dizi Özetleri, Dizi Fragmanları, Dizi Yorumları, Dizi Kıyafetleri

Yeni Hayat Dizisi Timur’un Kızı Gökçe Kim?

Yeni Hayat Dizisi Timur’un Kızı Gökçe Kim?


Yeni Hayat Dizisi Gökçe karakterini canlandıran oyuncunun gerçek adı İpek Filiz Yazıcı İstanbul ilinde 19 Nisan 2001 tarihinde dünyaya gelmiştir. İpek Filiz Yazıcı, 1.63 metre boyunda 50 kilo ağırlığındadır. Koç burcu olan Yeni Hayat dizisi Gökçe Timur karakterinin ilk hanımından olan kızıdır. Yeni Hayat Dizisi Gökçe rolü ile ekranlara gelen İpek Filiz Yazıcı kimdir? İpek Filiz Yazıcı nereli ve kaç yaşında? Detaylar Haberin devamında..
Dizide henüz 20 li yaşlarda genç ve şımarık bir kızı canlandırmaktadır. Üvey annesi Yasemin ile hiç anlaşamayan ve onu istemeyen birisidir. Her fırsatta alkolün dozunu kaçıran ve oldukça sivri dilli birisidir. 
Daha fazla mesaj

En Hamarat Benim 20 Haziran 2022 Puanları (Ceylan) |…

Bez ve Mama Yardımı Başvurusu E-Devlet (2022)

Yeni Hayat  Timur'un Kızı Gökçe Kim?
Yeni Hayat Dizisi Timur’un Kızı Gökçe Kim?
Babası onu çok sevse de uzun bir süre annesini hatırlattığı için onun yüzüne bakamamıştır. Yasemin için tutulan eski bordo bereli Adem’i ilk görüşte beğenir ve ona ilgi duyduğunu alkollü iken ona da söyler. ..
Yeni Hayat Dizisi  Gökçe
Yeni Hayat Dizisi  Gökçe Kim?

Yeni Hayat Dizisi Gökçe Hangi Dizilerde Oynadı ?

İlk olarak Babam ve Ailem dizisi ile kariyerine başlamıştır. Uzun soluklu dizilerden olan Elimi Bırakma dizisinde Ceyda rolü ile tanınan oyuncu Kayıtdışı dizisinde ise Tuğba rolü ile ekranlara gelmiştir.

2020 – Yeni Hayat (Ceyda) 
2018 – Elimi Bırakma (Ceyda) 
2017 – Kayıtdışı (Tuğba) 
2016 – Babam ve Ailesi 

Yeni Hayat Dizisi  Gökçe Kim?
Yeni Hayat Dizisi Gökçe Kim?

Yeni Hayat Dizisi Gökçe karakterini canlandıran İpek Filiz Yazıcı hakkında bilgiler verdiğimiz yazımızın burada sonuna geldik. Yeni Hayat Dizisi Oyuncuları hakkında detaylı bilgileri bağlantıda bulabilirsiniz. Yeni Hayat Dizisi Gökçe Kıyafet ve elbiseleri ile dizide taktığı aksesuarlar ve güneş gözlükleri hakkında yorum bölümünden merak ettiğiniz soruları sorabilirsiniz. 
Derecelendirmek için tıklayın!
[Toplam: 0 Ortalama: 0]
Cevap bırakın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

Güncel Haberler